0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group G
Cameroon
۰
۰
Brazil
inprogress
۲۲:۳۰
Serbia
۰
۰
Switzerland
inprogress
۲۲:۳۰
  World FIFA World Cup, Group H
Republic of Korea
۲
۱
Portugal
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
۰
۲
Uruguay
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۱
El Geish
Finished
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۲
۱
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
  Azerbaijan Premier League
PFC Neftchi Baku
۰
۴
FK Qarabag
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
Nottingham Forest
-
-
Stoke City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
AS Monaco
۰
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
SV Ried
۳
۳
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۶:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۶:۳۰
Hannover 96
۱
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۴
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۳۰
RB Leipzig
۲
۱
AC Horsens
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
۱
۵
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
Finished
۱۵:۳۰
Besiktas JK
۱
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۹:۳۰
SKN St. Polten
۱
۱
TSV Hartberg
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
۴
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۷:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۰
Znojmo
inprogress
۱۸:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۴
۱
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۰۰
  England League One
Ipswich Town FC
-
-
Fleetwood Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Plymouth Argyle FC
-
-
Port Vale
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Peterborough United
-
-
Barnsley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bolton Wanderers
-
-
Bristol Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Morecambe FC
-
-
Exeter City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Charlton Athletic FC
-
-
Cheltenham Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Algeria U21 League 2
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Khalidiya
۱
۱
East Riffa
inprogress
۲۱:۰۰
Al-Ahli Manama
۰
۰
Al-Hala
Finished
۱۸:۰۰
Al Shabab Manana
۰
۱
Manama
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey 1. Lig
Eyupspor
۲
۰
Tuzlaspor
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۱
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۵:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
Finished
۱۵:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
  England National League North
Chester FC
-
-
Blyth Spartans FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Darlington
-
-
Kettering Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Alfreton Town FC
-
-
Kidderminster Harriers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Rwanda National League
Gasogi Utd
۰
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۲۰:۳۰
Marines FC
۰
۶
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
  France National
US Concarneau
۱
۰
Avranches
inprogress
۲۲:۰۰
FC Bastia-Borgo
۰
۱
Red Star 93 Saint Ouen
inprogress
۲۲:۰۰
Orleans US 45
۱
۱
Le Puy
inprogress
۲۲:۰۰
AS Nancy Lorraine
۱
۰
Paris 13 Atletico
inprogress
۲۲:۰۰
Le Mans FC
۰
۱
Bourg-Peronnas
inprogress
۲۲:۰۰
Cholet
۰
۰
FC Villefranche Beaujolais
inprogress
۲۲:۰۰
Dunkerque
۰
۰
Martigues
inprogress
۲۲:۰۰
LB Chateauroux
۱
۱
Stade Briochin
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۰
۱
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۲۱:۴۵
  Northern Ireland Premiership
Glenavon FC
-
-
Larne
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Romania Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U19 League
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۱
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۴
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
Finished
۱۵:۳۰
  Wales Premier League
Bala Town
-
-
Flint Town United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
The New Saints FC
-
-
Aberystwyth Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Haverfordwest County
-
-
Penybont
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Airbus UK
-
-
Connah's Quay Nomads
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Caernarfon Town FC
-
-
Newtown AFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Pontypridd Town
-
-
Cardiff Metropolitan University F.C.
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Kuwait Federation Cup
Al-Naser
۰
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۶:۳۰
Al Tadamon
۴
۰
Al-Shabab
Finished
۱۹:۰۰
Al Sahel Abu Halifa
۳
۱
Al Salibikhaet
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1. Division
Enosis Neon Paralimni FC
۰
۲
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۲
۰
Akritas Chlorakas
Finished
۲۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۱
FC Twente 1965 (W)
inprogress
۲۲:۰۰
VV Alkmaar (W)
۰
۲
ADO Den Haag (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Fortuna Sittard (W)
۱
۱
Telstar (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
PEC Zwolle (W)
Finished
۲۲:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
Tennis Borussia Berlin
۲
۰
Lichtenberg 47
inprogress
۲۱:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۲
۰
ZFC Meuselwitz
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Varzim SC
۰
۰
Paredes
inprogress
۲۲:۳۰
  England League Two
Stevenage Borough
-
-
Barrow FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Crewe Alexandra
-
-
Newport County FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Doncaster Rovers
-
-
Walsall FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Germany Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۰
۱
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۲۲:۰۰
  Egypt Division 2
Wady Degla
۴
۱
Al Nasr Cairo
Finished
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۱
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۶:۰۰
El Obour SC
۲
۰
FC Porto Suez
Finished
۱۶:۰۰
El Sharqia Dokhan
۰
۱
El Entag El Harby
Finished
۱۶:۰۰
Petrojet
۲
۳
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۰۰
Kahraba Ismailia
۰
۱
Al Qanah
Finished
۱۶:۰۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Bul FC
۲
۱
Wakiso Giants FC
Finished
۱۶:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۴
Viitorul Daesti
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۴
۱
FC Dinamo Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda 2nd Division
Ndejje University
۰
۱
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Kickers Emden
۰
۰
VfB Lubeck
inprogress
۲۲:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
FC San Pedro
۲
۰
ES Bafing
inprogress
۲۱:۳۰
Bouake FC
۰
۱
Bassam
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۱
۰
TSG Backnang
inprogress
۲۱:۳۰
Rielasingen-Arlen
۲
۱
FV Ravensburg
inprogress
۲۱:۳۰
  England Premier League Cup U21
Southampton U21
۰
۰
Colchester U21
inprogress
۲۲:۳۰
Swansea City U21
۰
۴
Stoke City U21
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۰
۰
Rostocker FC
inprogress
۲۲:۱۵
FSV Union Furstenwalde
۲
۰
1. FC Frankfurt
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Regionalliga West
Fortuna Koln
۲
۰
Rot-Weiss Ahlen
inprogress
۲۲:۰۰
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Victoria Hamburg
۱
۱
Buchholz
inprogress
۲۲:۰۰
TuRa Harksheide
۰
۰
TSV Sasel
inprogress
۲۲:۰۰
TUS Osdorf
۰
۱
Union Tornesch
inprogress
۲۲:۰۰
FC Suderelbe
۱
۰
Niendorfer TSV
inprogress
۲۱:۳۰
  Algeria League Women
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
ASE Alger Center (W)
۱
۱
CF Akbou (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
  Belgium Super League Women
White Star Woluwe (W)
-
-
Standard Liege (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
  Syria Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Bracknell Town F.C.
-
-
Swindon Supermarine
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  India I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SSVg Velbert
۱
۱
SF Hamborn 07
inprogress
۲۲:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۱
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Ligue 2
Olympique Medea
۰
۱
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
ASM Oran
۱
۲
ES Ben Aknoun
Finished
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
SC Mecheria
Finished
۱۷:۳۰
RC Kouba
۱
۰
GC Mascara
Finished
۱۷:۳۰
RC Relizane
۲
۲
SKAF Khemis Melina
Finished
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۱
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
Boufarik
۱
۴
NA Hussein Dey
Finished
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۲
۱
Temouchent
Finished
۱۷:۳۰
MC Saida
۰
۰
WA Tlemcen
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga I
SC FC Petrolul Ploiesti
۲
۰
Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۳۰
FC UTA Arad
۱
۴
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium First Division B
SL16
۱
۱
Lierse SK
inprogress
۲۲:۳۰
Anderlecht II
۱
۰
Genk U23
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Club Deportivo Huarte
۰
۱
Pena Sport
inprogress
۲۲:۴۵
  England National League South
Bath City
-
-
Welling United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Isthmian League Premier
Margate FC
-
-
Billericay Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Croatia 1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۳
۳
NK Solin
Finished
۱۶:۰۰
Kustosija
۰
۲
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
  Tanzania Premier League
Kagera Sugar
۲
۰
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۳
۰
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
  France National 2, Group B
Boulogne
۰
۰
Wasquehal
inprogress
۲۲:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۸
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۵:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS Sonabel
۱
۰
Rahimo FC
Finished
۱۹:۰۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
FC Slovan Liberec (W)
۲
۱
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
۰
۰
FV Engers 07
Finished
۲۲:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
۱
۲
Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۲
۱
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۱
۱
AS Real Bamako
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
  India Indian Super League
Odisha
۲
۱
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
  France Division 1 Women
Montpellier (W)
۱
۱
Fleury 91 FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Armenia 1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
  Morocco Botola 2
Widad Temara
۰
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۸:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۱
۰
Raja Beni Mellal
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
OGC Nice U19
۱
۱
Montpellier U19
Finished
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Holy Ghost SC
-
-
Prisons XI Gaborone
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید