0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Brentford
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Aston Villa
۲
۱
Everton
Finished
۱۶:۰۰
Southampton FC
۲
۲
Leeds United
Finished
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۰
Fulham
Finished
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Newcastle United FC
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal
۴
۲
Leicester City
Finished
۱۸:۳۰
Manchester City
۴
۰
Bournemouth AFC
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie A
AC Milan
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sampdoria
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Zob Ahan
۰
۰
Perspolis Teheran
inprogress
۱۹:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Sanat Naft
inprogress
۲۰:۳۰
Gol Gohar
۱
۰
Tractor Sazi FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain La Liga
Real Valladolid
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Celta de Vigo
۱
۰
RCD Espanyol
inprogress
۱۹:۳۰
  France Ligue 1
AS Monaco
۰
۱
Stade Rennes FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Schalke 04
-
-
Borussia Monchengladbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC Berlin
۱
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۸:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۱
۲
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
RB Leipzig
۲
۲
1. FC Koln
Finished
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۳
۲
VfL Bochum
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Casa Pia Atletico
-
-
SL Benfica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Go Ahead Eagles
-
-
PSV Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۳
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۵:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۲
۱
AA Ponte Preta
inprogress
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۳
۱
Tombense MG
Finished
۱۸:۳۰
Operario PR
۱
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۴
۰
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۲
۳
Motherwell
Finished
۱۸:۳۰
FC Livingston
۲
۱
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۶
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۲
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FK Dinamo Moscow
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
  Venezuela Primera Division
Portuguesa FC
۰
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Patronato
۳
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Platense
۳
۱
Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Huracan
۴
۱
Sarmiento
Finished
۰۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
Eibar
۱
۱
Tenerife
inprogress
۱۹:۳۰
CD Mirandes
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۲
۳
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۳
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۰
۰
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Forge FC
Finished
۰۵:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۰
۲
FK Qarabag
inprogress
۱۸:۵۰
Sabayil FK
-
-
PFK Turan Tovuz
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۲:۰۵
Sacachispas
-
-
Belgrano de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۱
JK Trans Narva
Finished
۱۸:۳۰
Tallinna JK Legion
۱
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۶:۰۰
JK Tallinna Kalev
۰
۰
JK Tammeka Tartu
inprogress
۲۰:۴۵
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۳
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
Necaxa
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
  Turkey Super Lig
Kayserispor
۱
۰
Istanbulspor AS
inprogress
۲۰:۴۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۱
Minas Icesp DF (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۱
۱
FC Nottingen
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۱
۳
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
Goeppinger SV
۱
۰
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۶:۳۰
SSV Reutlingen 05
۲
۱
TSG Backnang
Finished
۱۸:۰۰
Offenburger FV
۰
۰
FV Ravensburg
Finished
۱۸:۰۰
FSV Hollenbach
۱
۰
FC 1908 Villingen
Finished
۱۸:۰۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
۰
۰
Al-Faisaly
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۲
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۵:۱۰
  Germany 2. Bundesliga
KSV Holstein Kiel
۳
۰
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld
۰
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۳
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۵:۳۰
  France Ligue 2
EA Guingamp
۰
۰
Paris FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Metz
-
-
Valenciennes FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
-
-
Chamois Niortais FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Dijon FCO
-
-
Stade Caen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Sochaux
-
-
SC Amiens
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Olympique Nimes
-
-
Rodez Aveyron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Annecy FC
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Le Havre AC
-
-
Pau FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Bastia
-
-
Grenoble Foot 38
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Croatia HNL
NK Gorica
-
-
NK Lokomotiva Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Kingston City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۰:۳۰
Brunswick City
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۱
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۳
۰
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۱
۲
Brunswick Juventus
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Hume City U21
۳
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۱۰:۳۰
Green Gully U21
۲
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Knights U21
۰
۱
Altona Magic U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۰
Dandenong City SC U21
Finished
۱۴:۳۰
  China League One
Guangxi Baoyun FC
۰
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۳
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۰
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۰
  England Championship
Luton Town
۰
۱
Preston North End FC
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۰
۱
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Cardiff City FC
۱
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۶:۰۰
Hull City AFC
۲
۱
Norwich City FC
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۱
۱
Bristol City FC
Finished
۱۸:۳۰
Millwall
۳
۲
Coventry City FC
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland
۲
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۳
۱
Stoke City FC
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۴
۰
Reading
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۳
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Lampang FC
۱
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۶:۰۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۸:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
-
-
FC Van Charencavan
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Portugal Liga Segunda
Sporting Covilha
۰
۲
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
Estrela Amadora
۱
۱
Farense
inprogress
۱۹:۰۰
SCU Torreense
۰
۲
Nacional Madeira Funchal
inprogress
۱۹:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta
۰
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۱
۰
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۲
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Armadale
۰
۰
Bayswater City
Cancelled
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۱۵
Hume City
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Belconnen United
۲
۰
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Olympic
۲
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland United FC
۲
۰
Melville United
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۱
Bay Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Takapuna AFC
۲
۴
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
-
-
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۰
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۳
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
Piast Gliwice
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۲
Stal Mielec
inprogress
۲۰:۰۰
  Austria Bundesliga
Austria Klagenfurt
۰
۰
SV Ried
inprogress
۱۹:۳۰
FK Austria Wien
۲
۱
WSG Wattens Swarovski Tirol
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Helsingborgs IF
۰
۰
IK Sirius FK
inprogress
۲۰:۰۰
  China Super League
Henan Jianye
۰
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۳۰
Guangzhou City
۰
۵
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
  Slovenia Prva liga
NS Mura
۰
۱
Tabor Sezana
inprogress
۲۰:۰۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۳:۳۰
Johor Darul Takzim II
۱
۰
Perak
Finished
۱۶:۴۵
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۰
Angelholms FF
Finished
۱۸:۳۰
Oskarshamns Aik
۳
۰
Torns IF
Finished
۱۸:۳۰
Lindome GIF
۴
۰
Åtvidabergs FF
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۵
۴
Grei
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۱
PSIS Semarang
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۱
۰
Barito Putra
Finished
۱۵:۴۵
Bali United Pusam
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۸:۰۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۴
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۱
۱
Golden Arrows
Finished
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۳
۱
Royal AM
Finished
۱۷:۳۰
Richards Bay FC
۰
۰
Sekhukhune United
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۳
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۳
۰
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Reykjavik
۳
۲
Magni
Finished
۰۰:۰۰
UMF Njardvik
۳
۱
Fjardabyggd/Leiknir
Finished
۱۸:۳۰
Hottur/Huginn
۰
۰
Reynir Sandgerdi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
IR Reykjavik
۰
۱
Vikingur Olafsvik
inprogress
۲۰:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۵
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۱
EC Sao Bento
Finished
۰۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۰۳:۴۵
2 de Mayo
۳
۰
Fernando de la Mora
Finished
۱۸:۳۰
Guarani de Trinidad
۱
۱
River Plate Asuncion
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۶
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United Youth
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۱
۲
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۱
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
  Sri Lanka Super League
Moragasmulla SC
۱
۲
Police SC
Finished
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۰
۰
New Star SC
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۳
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla FK
۰
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunds IF
۵
۰
Herrestads AIF
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۱
۴
Yxhults IK
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
Dalkurd FF
۱
۲
Orgryte IS
Finished
۱۷:۳۰
Jonkopings Sodra
۰
۵
Halmstads BK
Finished
۱۷:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Crusaders FC
۵
۱
Dungannon Swifts
Finished
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۲
۲
Glenavon FC
Finished
۱۸:۳۰
Coleraine FC
۳
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۲
۱
Newry City
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Super League
FC Sion Sitten
۰
۰
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
-
-
FC Sioni Bolnisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Telavi
۰
۰
FC Samgurali Tskaltubo
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Nykobing FC
۱
۳
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۱
Gornik Polkowice
inprogress
۱۹:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
۰
۱
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EPS
۳
۴
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
Musan Salama
۲
۳
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۸:۳۰
HJS Akatemia
۲
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۸:۳۰
SalPa Salo
۴
۰
FC Honka Akatemia
Finished
۱۸:۳۰
  England League One
Sheffield Wednesday FC
۱
۰
Charlton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۱
۲
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۲
۰
Peterborough United
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۴
۴
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۳
۰
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۰
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۲
۱
Exeter City FC
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۱
۰
Oxford United
Finished
۱۶:۰۰
Morecambe FC
۱
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۲
۱
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Lincoln City
۱
۱
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۰
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۰
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۲
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۵
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۰
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Hradec Kralove
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Teplice
۰
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Zlin
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Toppserien Women
SK Brann (W)
۰
۱
Stabaek IF (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
Cadiz B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۲:۰۰
Osasuna B
۱
۳
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
Mar Menor
۰
۲
La Union CF
Finished
۱۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۰۰
Real Valladolid B
۴
۲
Rayo Majadahonda
Finished
۱۳:۳۰
Utebo
۳
۰
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Asteras Tripolis
۱
۰
Panetolikos FC
inprogress
۲۰:۳۰
Vicenza
۱
۱
Mantova
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kolin
۶
۰
Banik Sous
Finished
۱۳:۰۰
Barakaldo
۳
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
Fafe
۳
۳
Vilavelhense FC
Finished
۱۳:۳۰
Mostoles CF
۲
۱
Real Avila
Finished
۱۴:۰۰
SD Amorebieta
۰
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Fanfulla Cavenago
۰
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۹:۳۰
US Pergolettese
۰
۰
Giana Erminio
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Vitkovice
۰
۱
FK Hodonín
inprogress
۱۹:۳۰
Levadiakos
۰
۱
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۲۰:۰۰
Pafos FC
۰
۰
Doxa Katokopias
inprogress
۲۰:۳۰
San Donato Tavarnelle
۲
۱
Sangiovannese
inprogress
۲۰:۳۰
Lamia 1964
۰
۰
PAE Ionikos Nikaias
inprogress
۲۰:۳۰
Enosis Neon Paralimni FC
۰
۰
Olympiakos Nicosia FC
inprogress
۲۰:۳۰
Albinoleffe
۳
۰
ASD Villa D'Alme
inprogress
۲۰:۳۰
Carrarese
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۲۰:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۰
۰
Volos NFC
inprogress
۲۱:۰۰
CE L'Hospitalet
-
-
CE Sabadell
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Tarup-Paarup IF
۴
۰
Brabrand IF II
Finished
۱۵:۳۰
Otterup B og IK
۱
۱
B 1909
Finished
۱۵:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1913
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Gimhae City
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۰
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۵:۰۰
Audax Italiano Santiago
-
-
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۴
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۴
۵
Western Knights SC
Finished
۱۵:۳۰
Subiaco AFC
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۳
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
  Latvia Latvia Cup
SC Grobinas
۲
۰
Skanstes SK
Finished
۱۷:۳۰
FK Jelgava
۲
۱
FS Metta/Lu
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Caykur Rizespor
۰
۰
Keciorengucu Ankara
inprogress
۲۰:۴۵
Manisa Futbol Kulubu
۰
۱
Boluspor
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
MFK Ruzomberok
۰
۰
FK AS Trencin
inprogress
۲۰:۳۰
MSK Zilina
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۰
FC Schaffhausen
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۱
۰
Universitatea Cluj
inprogress
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Sloboda Tuzla
۲
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۹:۳۰
NK Posusje
۱
۱
Sloga Doboj
inprogress
۲۰:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Gjilani
۱
۲
KF Ferizaj
inprogress
۱۹:۳۰
KF Trepca 89 Mitrovice
۲
۰
FC Drita Gjilan
inprogress
۱۹:۳۰
KFF Dukagjini
۱
۱
FC Prishtina
inprogress
۱۹:۳۰
  England National League
Woking FC
۲
۰
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۱
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield
۱
۰
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۲
۲
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Gateshead
۲
۲
Barnet
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۱
۱
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Maidstone Utd
۲
۱
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۳
۲
Scunthorpe United
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۰
۰
Altrincham
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Dorking Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
Yeovil Town
۱
۱
Wrexham
Finished
۱۸:۳۰
  England National League North
Kings Lynn
۲
۰
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۲
۰
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۳
۱
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۳
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۱
۱
Darlington
Finished
۱۸:۳۰
Scarborough Athletic
۱
۰
Hereford United
Finished
۱۸:۳۰
Buxton
۱
۰
Curzon Ashton
Finished
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۱
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۸:۳۰
Spennymoor Town
۱
۱
AFC Telford United
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Leamington FC
Finished
۱۸:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۰
۰
Alfreton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Chester FC
۲
۰
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  England League 2
Tranmere Rovers
۳
۰
Gillingham
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۱
۱
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۱
۱
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
۲
۰
Newport County FC
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۲
۱
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Salford City
۳
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۱
۰
Barrow FC
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۱
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Stockport
۱
۰
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۰
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۱
۰
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۶:۰۰
Raj Pracha
۲
۲
Phrae United
Finished
۱۶:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Krabi FC
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
  Poland 1. Division
Skra Czestochowa
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۷:۳۰
GKS 71 Tychy
۱
۱
TS Wisla Krakow
inprogress
۲۰:۰۰
  Romania Liga II
AFC Unirea Constanta
۰
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۲
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۱
۳
FC Buzau
Finished
۱۳:۰۰
CSMS Iasi
۲
۰
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Selimbar
۴
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۱
PK-35
Finished
۱۶:۳۰
EIF Ekenas
۴
۰
PIF Parainen
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL Championship
New York Red Bulls II
۱
۳
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۴
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Para Hills Knights
۱
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۳
۰
Adelaide Hills Hawks SC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۲
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۴
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۵
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۹:۰۰
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۲:۴۵
MKF Chrudim
۱
۲
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۴
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۲:۴۵
Vyskov
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۴۵
FC Graffin Vlasim
۱
۰
SK Lisen
inprogress
۱۹:۳۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۰
۵
Iwaki SC
Finished
۱۴:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۱
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
FC Energie Cottbus
۳
۰
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۱
Tolo IF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga U19
VfL Wolfsburg U19
۱
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۴
۰
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۴:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۱
۱
Unterhaching U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Rot Weiss Essen U19
۱
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Preussen Munster U19
۰
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Sotra Sportsklubb
۵
۲
Vard Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
FK Arendal
۳
۲
Oern-Horten
Finished
۱۸:۳۰
Moss
۳
۱
Notodden FK
Finished
۱۸:۳۰
Ullern
۸
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۷:۳۰
Odds Ballklubb II
۰
۱
Kvik Halden FK
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division
Sporting Cristal Lima
۰
۱
FC Carlos Stein
inprogress
۲۰:۳۰
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
۰
۱
FC CSKA 1948
inprogress
۲۰:۱۵
  Croatia 1. NL
NK Dubrava Zagreb
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۲۰:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
Kustosija
inprogress
۲۰:۰۰
Orijent 1919
۱
۰
NK Solin
inprogress
۲۰:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۰
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
inprogress
۲۰:۰۰
NK Dugopolje
۰
۲
NK Croatia Zmijavci
inprogress
۲۰:۰۰
  England National League South
Dartford FC
۲
۱
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
Farnborough FC
۱
۱
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۱
۱
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۱
۱
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۴
Worthing FC
Finished
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۰
Chelmsford City
Interrupted
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۰
Hungerford Town
Finished
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۱
۱
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۲
۳
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۱
۰
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
St. Albans City
۰
۱
Oxford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۳
۴
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Premier League
FC Minsk
۲
۰
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Mozyr
۰
۰
FC Gomel
inprogress
۲۰:۳۰
  Kazakhstan Cup
Maktaaral FC
۱
۱
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۲
۰
FC Atyrau
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۲
۱
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۷:۳۰
FK Aksu
۰
۱
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
۳
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
SV Straelen
۰
۱
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۴
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۲
۲
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۰
۱
Song Lam Nghe An
Finished
۱۵:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۲
۱
Sai Gon FC
Finished
۱۴:۳۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۰
۰
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Binh Phuoc
۱
۲
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Huda Hue FC
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۳
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Young Lions
۱
۱۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۳
۲
Bayside United
Finished
۱۲:۳۰
Kingscliff District FC
۲
۲
Robina City FC
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
The Gap
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
  China League 2
Inner Mongolia
۰
۱
Zhuhai Qinao
Finished
۱۲:۰۰
Nantong Haimen Codion
۳
۰
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۵:۳۰
  Israel Toto Cup
Maccabi Bnei Raina
-
-
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hapoel Haifa
-
-
Hapoel Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Serbia Prva Liga
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۰
FK Indjija
inprogress
۲۰:۰۰
IMT Novi Belgrade
۱
۱
Jedinstvo Ub
inprogress
۲۰:۰۰
  Scotland Championship
Ayr United
۲
۲
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Queen's Park
۳
۲
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۲
۱
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۴
۱
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
Aalesunds FK
۱
۲
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۲
۱
Express
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۶
۰
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۱
۳
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۷:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۰
۱
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Halsen
۱
۳
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PK Keski-Uusimaa
۳
۲
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC LaPa
۰
۴
Jippo Joensuu
Finished
۱۸:۳۰
Lahden Reipas
۱
۲
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Ulverstone
۶
۱
Burnie United
Finished
۱۰:۴۵
Northern Rangers FC
۶
۱
Somerset
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۰
۷
Launceston City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۱
۰
Beachside FC
Finished
۰۹:۰۰
Metro Claremont
۰
۲
South East United
Finished
۱۰:۳۰
Clarence Zebras Reserves
۱
۴
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart Reserves
۳
۲
Hobart United
Finished
۰۶:۱۵
Glenorchy Knights II
۶
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Launceston United
۴
۰
Devonport City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۷
New Town Eagles
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۵:۰۰
Skiljebo SK
۰
۳
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۶:۳۰
Kvarnsvedens IK
۱
۰
IFK Uppsala
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Caboolture
۵
۵
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Redlands United
۲
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۰
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Kingston City U21
۱
۶
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۸:۳۷
North Geelong U21
۳
۲
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۱۵
Werribee City U21
۰
۲
Northcote City SC U21
Finished
۰۷:۲۲
Manningham United Blues U21
۲
۲
Brunswick Juventus U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Perth U20
۵
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۷:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth Glory U20
۱
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۵
۱
Petone
Finished
۰۷:۰۰
Wellington Phoenix FC Reserves
۲
۰
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۳۰
Waterside Karori
۲
۱
Napier City Rovers
Finished
۰۷:۰۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۱
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
SK Sparta Kolin
۶
۰
FK Banik Most
Finished
۱۳:۰۰
Slovan Velvary
۰
۰
FK Teplice B
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Zivanice
۲
۱
TJ Sokol Zapy
inprogress
۱۹:۳۰
FK Usti nad Labem
۲
۲
FK Prepere
inprogress
۱۹:۳۰
  Malaysia Super League
Petaling Jaya City FC
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
Melaka United
۲
۲
Pahang
Finished
۱۷:۳۰
Terengganu
۱
۰
Sarawak
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۰
FK Tekstilac Derventa
inprogress
۲۰:۰۰
Gradina Srebrenik
۳
۰
Buducnost Banovici
inprogress
۱۹:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۰
Famos Vojkovici
inprogress
۲۰:۰۰
Sloboda Novi Grad
۰
۰
FK Modrica
inprogress
۲۰:۰۰
FK Zvijezda 09
۱
۰
Kozara
inprogress
۲۰:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۳
۱
Vis Simm-Bau
inprogress
۱۹:۳۰
NK Bratstvo Gracanica
۱
۰
GOSK Gabela
inprogress
۱۹:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۷
FK Radnicki Lukavac
inprogress
۱۹:۳۰
FK Rudar Kakanj
۲
۰
HNK Tomislav
inprogress
۱۹:۳۰
Rudar Prijedor
۰
۱
FK Laktasi
inprogress
۲۰:۰۰
FK Podrinje
۰
۰
Omarska
inprogress
۲۰:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
۱
۲
Deportes Temuco
inprogress
۱۹:۳۰
  Netherlands KNVB Cup
Groene Ster
۱
۰
BVV Barendrecht
inprogress
۱۹:۳۰
  Belgium First Division A
KVC Westerlo
۴
۲
Standard Liege
Finished
۱۸:۳۰
Cercle Brugge KSV
۰
۰
KV Mechelen
inprogress
۲۰:۴۵
R.F.C. Seraing
۰
۰
Royal Charleroi SC
inprogress
۲۰:۴۵
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۱
۱
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Ilves
۰
۴
FC Honka Espoo
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
SC Internacional RS U20
۱
۱
Flamengo RJ U20
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۱
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۰
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۱
۰
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۳
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۳
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Kolding IF
۴
۰
Thisted FC
Finished
۱۶:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
۱
۴
Hellerup IK
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۳
۵
Eilenburg
Finished
۱۶:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۳
۳
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
Bischofswerdaer FV
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Einheit Wernigerode
۰
۱
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۱
۳
Sund IF
Finished
۱۴:۳۰
Lulea IFK
۴
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۲
۰
Storfors AIK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Oestersund 1906
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۶
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۱
۱
Gottne IF
Finished
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Angkor Tiger
۲
۵
Visakha FC
Finished
۱۳:۱۵
Naga World FC
۰
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۶:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱۰
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Coomera
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۳۰
North Star
۰
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۰۰
Samford Rangers FC
۰
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United
۲
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
Souths United
۳
۲
Grange Thistle SC
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Albany Creek
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico U20 Championship
Tijuana U20
۳
۴
Puebla U20
Finished
۰۳:۱۵
Cruz Azul U20
۱
۰
Toluca U20
Finished
۱۸:۳۰
  North Macedonia First League
KF Shkupi Skopje
۰
۰
Makedonija GjP
inprogress
۱۹:۳۰
  Scotland League One
Falkirk FC
۳
۱
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
۲
۴
FC Edinburgh
Finished
۱۸:۳۰
Queen of the South
۱
۱
Airdrieonians FC
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۱
۰
Montrose
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۳
۰
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۲
۲
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۲
۲
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۳
۰
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۴
۰
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۱
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
UKS SMS Lodz (W)
۱
۰
APLG Gdansk (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۴
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۲
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Tczew (W)
۱
۳
Bydgoszcz (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
۱
۰
Mezokovesdi SE
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
LASK Linz II
۱
۱
SK Treibach
inprogress
۱۹:۳۰
WAC Amateure Sankt Andre II
۲
۱
Ried II
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۳
Rampla Juniors
inprogress
۱۹:۴۵
Juventud Piedras
-
-
La Luz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Rogaska
۰
۰
Aluminij
inprogress
۲۰:۰۰
NK Roltek Dob
۰
۱
ND Beltinci
inprogress
۲۰:۰۰
NK Bilje
۲
۰
NK Emmi Bistrica
inprogress
۲۰:۰۰
Primorje Ajdovscina
۰
۳
NK Fuzinar Ravne
inprogress
۲۰:۰۰
  Wales Premier League
Haverfordwest County
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Newtown AFC
۰
۰
The New Saints FC
Finished
۱۸:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۰
Connah's Quay Nomads
Finished
۱۸:۰۰
Pontypridd Town
-
-
Flint Town United
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  England Northern Premier League
Guiseley
۰
۳
Marine
Finished
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۱
Nantwich Town
Finished
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۱
۱
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۴
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۸:۳۰
South Shields
۲
۰
Stalybridge Celtic FC
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۰
Morpeth Town
Finished
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۳
۱
Belper Town
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۰
۳
Gainsborough Trinity
Finished
۱۸:۳۰
Matlock Town
۱
۰
Whitby Town
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Liversedge
۰
۱
Ashton United
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
KuPs (W)
۷
۰
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۴
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۸:۳۰
ONS Oulu (W)
۱
۲
Pk-35 Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۷
۰
NJS (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
HPS (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Cymru North
Guilsfield FC
۱
۳
Prestatyn Town
Finished
۱۸:۰۰
Buckley Town
۲
۱
Ruthin Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Conwy Borough
۱
۲
Llandudno FC
Finished
۱۸:۰۰
Penrhyncoch FC
۰
۳
Porthmadog
Finished
۱۸:۰۰
Cefn Druids AFC
۲
۰
Holyhead Hotspur
Finished
۱۸:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Byasen Toppfotball
۷
۱
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Junkeren
۵
۲
Innstrandens IL
Finished
۱۵:۳۰
Rana FK
۲
۲
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK II
۲
۳
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
Melhus IL
۰
۳
Trygg/Lade
Finished
۱۸:۳۰
Orkla
۳
۳
Strindheim IL
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Norresundby BK
۲
۲
Vejlby-Risskov
Finished
۱۶:۰۰
FC Djursland
۳
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۷:۳۰
Viby IF
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Odder IGF
۱
۰
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaksjaerven Loiske
۳
۱
ACE
Finished
۱۵:۳۰
EPS Reservi
۳
۰
EIF/Akademi
Finished
۱۳:۳۰
KoiPS
۲
۲
JaPS II
Finished
۱۵:۰۰
Tampere United II
۰
۲
FC Haka Juniors
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۲
۱
FC Aland
Finished
۱۵:۳۰
Peimari United
۸
۱
Toejoen Veikot
Finished
۱۶:۳۰
Viikingit / SCP
۱
۵
Valtti
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Baerum SK Sandvika
۰
۴
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
Gjovik-Lyn
۳
۶
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۲
۱
Asker Fotball
inprogress
۱۹:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۱
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۳
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۱
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۳
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۲
۳
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
  Norway 3. Division avd. 3
Bjarg
۲
۴
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
Sola
۲
۱
Akra IL
Finished
۱۷:۳۰
Fana IL Nesttun
۵
۱
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۷:۳۰
Bremnes
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Cork City (W)
۰
۱
Athlone Town (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Shelbourne (W)
۴
۰
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
۰
۲
Bohemians Dublin (W)
Finished
۱۷:۳۰
DLR Waves (W)
۰
۰
Peamount Utd (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Belgium First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۱
۰
SK Beveren
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۰
Närpes Kraft
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia 2. Liga
KFC Komarno
۰
۰
FK Humenne
inprogress
۱۹:۳۰
Tatran Presov
۱
۱
FC Petrzalka 1898
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
FK Spisska Nova Ves
۰
۱
FK Poprad
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۰
۱
Siauliai FA
inprogress
۲۰:۳۰
Lietava Jonava
۱
۲
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Atlas (W)
-
-
Chivas Guadalajara (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Gambia Division 2
Jarra West FC
-
-
Tallinding United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
۰
۰
CS Dock Sud
inprogress
۲۰:۴۵
JJ Urquiza
۰
۰
CA Los Andes
inprogress
۲۰:۴۵
  Moldova Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
-
-
CSF Balti
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Dacia Buiucani
۲
۰
Sfintul Gheorghe
inprogress
۱۹:۳۰
  Montenegro First League
OFK Petrovac
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Luxembourg National Division
Union Titus Petange
-
-
CS Fola Esch
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۰
US Mondorf-Les-bains
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
-
-
FK Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Kolubara
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Chiasso
۰
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
Basel II
۳
۲
SC Kriens
Finished
۱۸:۰۰
SC Bruhl St. Gallen
۲
۱
FC Bavois
Finished
۱۸:۳۰
Zurich II
۰
۰
Etoile Carouge FC
Finished
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۲
۱
Brightlingsea Regent
Finished
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۱
۱
Lewes FC
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۱
۳
Horsham FC
Finished
۱۸:۳۰
Enfield Town
۱
۱
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۱
۱
Kingstonian FC
Finished
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۲
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۱
۰
AFC Hornchurch
Finished
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۴
۱
Bowers & Pitsea
Finished
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۲
۱
Haringey Borough
Finished
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۱
۲
Aveley
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Nordlingen
۰
۱
TSV Landsberg
inprogress
۱۹:۳۰
FC Deisenhofen
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۰
Gundelfingen
Finished
۱۶:۳۰
Turkspor Augsburg
۲
۴
TSV Kottern
Finished
۱۷:۳۰
SV Schalding-Heining
۱
۰
FC 1907 Memmingen
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
TJ Jiskra Domazlice
۴
۱
Povltavska FA
Finished
۱۷:۳۰
FK Banik Sokolov
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۱
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۳:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۴:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۰
۱
Jarota Jarocin
inprogress
۱۹:۳۰
Starogard Gdanski
۰
۰
Unia Swarzedz
inprogress
۱۹:۳۰
Unia Janikowo
۱
۰
Vineta Wolin
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga B
FC Tallinn
۳
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۱
Tartu JK Welco
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Nunawading City
۱
۱
Doveton
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۱۲:۳۰
Preston Lions
۵
۱
Ballarat City
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Sparta Prague U19
۳
۰
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Plzen U19
۴
۱
Hradec Kralove U19
Finished
۱۳:۳۰
Mlada Boleslav U19
۰
۵
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۰
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۴۵
  Australia NSW Premier League 2
Canterbury Bankstown FC
۲
۳
Macarthur Rams
Finished
۱۴:۰۰
Central Coast United
۲
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
B 1908
۰
۲
Goerslev IF
Finished
۱۴:۳۰
GVI
۳
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunde IF
۱
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۲
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Gold Coast United (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL
Veles Moscow
۰
۲
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۸:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
FC Rodina Kitaevskoe
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
TSB Flensburg
۱
۱
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Kilia Kiel
۰
۳
Eichede
Finished
۱۶:۳۰
Dornbreite
۰
۵
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۲
۳
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۵
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۴
Koge (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
OH Leuven (W)
Finished
۱۶:۰۰
Zulte-Waregem (W)
۰
۲
Club Brugge (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۵
۱
Dalum
Finished
۱۶:۳۰
Ishoj
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۶:۳۰
AB Tarnby
۱
۳
Holstebro
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SV Turkgucu Ataspor
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Eichstatt
۱
۲
Nurnberg II
inprogress
۱۹:۳۰
DJK Vilzing
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
SV Wacker Burghausen
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Floro SK
۹
۰
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
Honefoss BK
۳
۰
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK 2
۳
۴
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
Volda
۲
۳
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۴
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Harland and Wolff Welders
۰
۲
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۰
Ballinamallard United
Finished
۱۸:۳۰
Loughgall
۲
۰
Warrenpoint Town
Finished
۱۸:۳۰
Annagh United
۲
۰
Knockbreda Parish
Finished
۱۸:۳۰
Newington FC
۴
۱
Dergview
Finished
۱۸:۳۰
Dundela
۱
۰
Institute FC Londonderry
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
FC Garliava
۲
۱
BE1 NFA
Finished
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Beaconsfield Town
۳
۱
Plymouth Parkway
Finished
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۰
۲
Metropolitan Police FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۴
۱
Hendon FC
Finished
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۱
۳
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۱
Winchester City
Finished
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۱
۰
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۱
۰
Hartley Wintney
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۳
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۴
۰
Dorchester Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۲
۴
Tiverton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۲
۳
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Reserve League
Tigre Reserves
۲
۳
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Stourbridge FC
۱
۱
Tamworth FC
Finished
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Rushall Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۲
۳
Kings Langley FC
Finished
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۱
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Basford Utd
۲
۱
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۴
۱
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۱
۱
Hednesford Town
Finished
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۳
۱
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۲
۲
Leiston Football Club
Finished
۱۸:۳۰
St Ives Town
۵
۰
Stratford Town
Finished
۱۸:۳۰
Bedford Town FC
۳
۲
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Cymru South
Carmarthen Town
۵
۰
Swansea University
Finished
۱۸:۰۰
Llantwit Major
۰
۲
Cwmbran Celtic
Finished
۱۸:۰۰
Trefelin
۲
۵
Cambrian & Clydach
Finished
۱۸:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۳
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۷:۵۰
Unia Skierniewice
۰
۰
MMKS Concordia Elblag
inprogress
۱۹:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۰
۴
MKS Pilica Bialobrzegi
inprogress
۱۹:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۲
Mlawianka Mlawa
inprogress
۱۹:۳۰
Legionovia Legionowo
۰
۱
Olimpia Zambrow
inprogress
۱۹:۳۰
KS Blonianka Blonie
۱
۰
LKS Lodz II
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
۳
۲
OSC Bremerhaven
Finished
۱۷:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
FT Braunschweig
۱
۴
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۸:۳۰
Arminia Hannover
۱
۱
MTV Gifhorn
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild
IF Vestri
۰
۱
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۳
۰
TuS Erndtebruck
inprogress
۱۹:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۲
۰
Sportfreunde Lotte
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
۲
۱
B71 Sandur
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
LKS Lagow
۱
۱
Korona Kielce II
Finished
۱۸:۳۰
KSZO Ostrowiec
۲
۰
Wisloka Debica
inprogress
۱۹:۳۰
NKP Podhale
۰
۱
Avia Swidnik
inprogress
۱۹:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۲
۳
Unia Tarnow
inprogress
۱۹:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۱
۰
Ks Wiazownica
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
FV Austria XIII
۱
۲
FC Stadlau
Finished
۱۸:۳۰
SK Ebbs
۰
۰
Innsbrucker AC
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۳
۲
FC Wolfurt
inprogress
۱۹:۰۰
Dornbirner SV
۰
۰
Admira Dornbirn
inprogress
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
۰
۱
IPA SC Gofis
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia U19 League
Crvena Zvezda U19
۳
۲
Mladost Lucani U19
inprogress
۱۹:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۲
۱
Cukaricki U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Minyor Pernik
۰
۰
PFC Montana 1921
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Spartak Pleven
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۹:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۱
Vitosha Bistritsa
inprogress
۱۹:۳۰
Sportist Svoge
۰
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
inprogress
۱۹:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۲
۰
FC Sozopol
inprogress
۱۹:۳۰
  Burundi Premier League
Bujumbura City
۱
۲
Le Messager Ngozi
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۰
Banik Ostrava B
inprogress
۱۹:۳۰
  Guatemala Primera Division
CSD Comunicaciones B
۰
۱
Aurora FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga East
SR Donaufeld
۰
۰
Wiener SK
inprogress
۲۰:۰۰
SV Stripfing/Weiden
۰
۰
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۰:۰۰
SV Leobendorf
-
-
Kremser SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Uberlandia U20
۴
۱
Ipatinga U20
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjølner
۳
۱
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Gjelleraasen
۵
۱
Bossekop UL
Finished
۱۸:۳۰
Harstad IL
۲
۲
Floya
Finished
۱۸:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۱
۰
RTC FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۲
۱
Ilves U20
Finished
۱۵:۰۰
KuPS Kuopio U20
۰
۰
TPS U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFK Kopavogur
۰
۰
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
AD Sarchi
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۴:۰۰
Dunedin City Royals
۳
۲
Selwyn United
Finished
۰۵:۰۰
Mosgiel AFC
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۰۰
Christchurch United
۹
۱
Green Island AFC
Finished
۰۶:۳۰
Ferrymead Bays
۴
۲
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۱
۱
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Irtysh Omsk
۱
۰
Amkar
Finished
۱۲:۰۰
Dinamo Barnaul
۱
۴
Zenit Izhevsk
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Kornburg
۱
۰
SV Donaustauf
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Geesdorf
۱
۲
ASV Cham
Finished
۱۷:۰۰
Atsv 1898 Erlangen
۱
۲
TSV Abtswind
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Myjava (W)
۱۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۶
۱
Union Nove Zamky (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Petrzalka (W)
۱
۱
Spartak Trnava (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۰
Marconi Stallions U20
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Neman Grodno Reserves
۱
۰
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۲
Odra Wodzislaw
Finished
۱۵:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۰
۰
Lechia Zielona Gora
inprogress
۱۹:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۴
۰
Polonia Nysa
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۱
MKP Carina Gubin
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Emden
۱
۳
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۳
۱
Eintracht Norderstedt
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
Giessen
۲
۰
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
Hadamar
۰
۱
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۳۰
SV Steinbach 1920
۱
۲
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۷:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۲
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۸:۰۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۳
SC Waldgirmes
inprogress
۱۹:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۳
۲
TUS Dietkirchen
inprogress
۱۹:۳۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Petrikov
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۶:۳۰
Kommunalnik Slonim
۱
۳
FC Smorgon
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۲
۱
Kristianstad FC
Finished
۱۶:۳۰
IFK Hassleholm
۲
۳
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
Ariana FC
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
Hogsby IK
۰
۰
FC Rosengard
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۴
۳
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۶:۳۰
RSV Eintracht 1949
۴
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SK Sturm Graz (W)
۱
۷
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۶:۳۰
FC Hertha Wiesbach
۱
۱
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۸:۰۰
FV Dudenhofen
۰
۳
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۸:۰۰
FV Engers 07
۷
۰
Kirchberg 1909
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۶
۲
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
Nykopings BIS
۴
۱
Varmbols FC
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
FCI Levadia Tallinn II
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Herlev IF
۳
۴
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera A Women
Platense (W)
-
-
Racing Club (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید