0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Arsenal
۳
۱
Leicester City
inprogress
۱۸:۳۰
Manchester City
۳
۰
Bournemouth AFC
inprogress
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Newcastle United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۰
Fulham
inprogress
۱۸:۳۰
Aston Villa
۲
۱
Everton
Finished
۱۶:۰۰
Southampton FC
۰
۲
Leeds United
inprogress
۱۸:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Zob Ahan
۰
۰
Perspolis Teheran
inprogress
۱۹:۰۰
Foolad Khuzestan FC
-
-
Sanat Naft
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Gol Gohar
-
-
Tractor Sazi FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۱
۲
FC Augsburg
inprogress
۱۸:۰۰
RB Leipzig
۲
۲
1. FC Koln
inprogress
۱۸:۰۰
Hertha BSC Berlin
۱
۱
Eintracht Frankfurt
inprogress
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۳
۲
VfL Bochum
inprogress
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۲
VfB Stuttgart
inprogress
۱۸:۰۰
  France Ligue 1
AS Monaco
۰
۰
Stade Rennes FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۳
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۵:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Spain La Liga
Celta de Vigo
۰
۰
RCD Espanyol
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۲
۱
AA Ponte Preta
inprogress
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۲
۰
Tombense MG
inprogress
۱۸:۳۰
Operario PR
۰
۰
Sampaio Correa-MA
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۲
۰
St. Johnstone
inprogress
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۲
۳
Motherwell
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
Ross County
inprogress
۱۸:۳۰
FC Livingston
۱
۱
Hibernian FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
CSKA Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۶
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
  Venezuela Primera Division
Portuguesa FC
۰
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Patronato
۳
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Platense
۳
۱
Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Huracan
۴
۱
Sarmiento
Finished
۰۲:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۲
۳
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۳
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۰
۰
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Forge FC
Finished
۰۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
Eibar
۰
۰
Tenerife
inprogress
۱۹:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۰
۰
FK Qarabag
inprogress
۱۸:۵۰
  Argentina Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۲:۰۵
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۳
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
Necaxa
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۱
Minas Icesp DF (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۱
۱
FC Nottingen
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۱
۳
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
Goeppinger SV
۱
۰
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۶:۳۰
SSV Reutlingen 05
۱
۰
TSG Backnang
inprogress
۱۸:۰۰
Offenburger FV
۰
۰
FV Ravensburg
inprogress
۱۸:۰۰
FSV Hollenbach
۱
۰
FC 1908 Villingen
inprogress
۱۸:۰۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۲
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۱
JK Trans Narva
inprogress
۱۸:۳۰
Tallinna JK Legion
۱
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۶:۰۰
JK Tallinna Kalev
-
-
JK Tammeka Tartu
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۵:۱۰
  England Championship
Hull City AFC
۱
۰
Norwich City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۰
۱
Preston North End FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cardiff City FC
۱
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۶:۰۰
Wigan Athletic
۰
۱
Bristol City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sunderland
۲
۰
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۰
۰
Swansea City
inprogress
۱۸:۳۰
Millwall
۲
۲
Coventry City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۴
۰
Reading
inprogress
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۱
۱
Stoke City FC
inprogress
۱۸:۳۰
  France Ligue 2
EA Guingamp
۰
۰
Paris FC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
KSV Holstein Kiel
۳
۰
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld
۰
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۳
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۵:۳۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Kingston City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۰:۳۰
Brunswick City
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۱
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۳
۰
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۱
۲
Brunswick Juventus
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Hume City U21
۳
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۱۰:۳۰
Green Gully U21
۲
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Knights U21
۰
۱
Altona Magic U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۰
Dandenong City SC U21
Finished
۱۴:۳۰
  China League One
Guangxi Baoyun FC
۰
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۳
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۰
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۳
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Lampang FC
۱
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۶:۰۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۰
FC Shirak
inprogress
۱۸:۳۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
-
-
Al-Faisaly
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Belconnen United
۲
۰
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Olympic
۲
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta
۰
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۱
۰
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۲
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Armadale
۰
۰
Bayswater City
Cancelled
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۱۵
Hume City
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Sporting Covilha
۰
۲
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
Estrela Amadora
۱
۰
Farense
inprogress
۱۹:۰۰
SCU Torreense
۰
۱
Nacional Madeira Funchal
inprogress
۱۹:۰۰
  Turkey Super Lig
Kayserispor
-
-
Istanbulspor AS
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۳
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland United FC
۲
۰
Melville United
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۱
Bay Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Takapuna AFC
۲
۴
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
-
-
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۰
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
Piast Gliwice
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
-
-
Stal Mielec
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  China Super League
Henan Jianye
۰
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۳۰
Guangzhou City
۰
۵
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Reykjavik
۳
۲
Magni
Finished
۰۰:۰۰
UMF Njardvik
۳
۰
Fjardabyggd/Leiknir
inprogress
۱۸:۳۰
Hottur/Huginn
۰
۰
Reynir Sandgerdi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
IR Reykjavik
۰
۰
Vikingur Olafsvik
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۱
EC Sao Bento
Finished
۰۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۰۳:۴۵
2 de Mayo
۲
۰
Fernando de la Mora
inprogress
۱۸:۳۰
Guarani de Trinidad
۱
۰
River Plate Asuncion
inprogress
۱۸:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۵
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۳
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۳
۰
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۳:۳۰
Johor Darul Takzim II
۱
۰
Perak
Finished
۱۶:۴۵
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۱
PSIS Semarang
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۱
۰
Barito Putra
Finished
۱۵:۴۵
Bali United Pusam
۱
۲
Arema Malang
inprogress
۱۸:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۵
۴
Grei
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۰
Angelholms FF
inprogress
۱۸:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۰
Torns IF
inprogress
۱۸:۳۰
Lindome GIF
۲
۰
Åtvidabergs FF
inprogress
۱۸:۳۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۴
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۱
۱
Golden Arrows
Finished
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۳
۱
Royal AM
Finished
۱۷:۳۰
Richards Bay FC
-
-
Sekhukhune United
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Crusaders FC
۵
۱
Dungannon Swifts
inprogress
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۲
۱
Glenavon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Coleraine FC
۲
۱
Cliftonville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۱
۱
Newry City
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria Bundesliga
FK Austria Wien
۱
۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
inprogress
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۰
SV Ried
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۶
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United Youth
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۱
۲
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۱
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
  Sweden Superettan
Dalkurd FF
۱
۲
Orgryte IS
Finished
۱۷:۳۰
Jonkopings Sodra
۰
۵
Halmstads BK
Finished
۱۷:۳۰
  Sri Lanka Super League
Moragasmulla SC
۱
۲
Police SC
Finished
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۰
۰
New Star SC
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۳
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla FK
۰
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunds IF
۵
۰
Herrestads AIF
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۱
۴
Yxhults IK
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Nykobing FC
۱
۳
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Stomil Olsztyn
۰
۱
Gornik Polkowice
inprogress
۱۹:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
۰
۰
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EPS
۳
۴
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
Musan Salama
۱
۲
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۸:۳۰
HJS Akatemia
۰
۱
GrIFK Grankulla
inprogress
۱۸:۳۰
SalPa Salo
۲
۰
FC Honka Akatemia
inprogress
۱۸:۳۰
  England League One
Sheffield Wednesday FC
۰
۰
Charlton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۱
۰
Shrewsbury Town
inprogress
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۲
۰
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۱
۰
Peterborough United
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۲
۳
Burton Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۰
Fleetwood Town
inprogress
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۰
Bolton Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Cambridge United
۱
۱
Exeter City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۲
Portsmouth
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۱
۰
Oxford United
Finished
۱۶:۰۰
Derby County
۲
۰
Barnsley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Forest Green Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A
KVC Westerlo
۲
۰
Standard Liege
inprogress
۱۸:۳۰
Cercle Brugge KSV
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
R.F.C. Seraing
-
-
Royal Charleroi SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Norway Toppserien Women
SK Brann (W)
۰
۰
Stabaek IF (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Gjilani
۰
۰
KF Ferizaj
inprogress
۱۹:۳۰
KF Trepca 89 Mitrovice
۰
۰
FC Drita Gjilan
inprogress
۱۹:۳۰
KFF Dukagjini
۰
۰
FC Prishtina
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۰
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۰
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۲
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۵
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۰
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Tarup-Paarup IF
۴
۰
Brabrand IF II
Finished
۱۵:۳۰
Otterup B og IK
۱
۱
B 1909
Finished
۱۵:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1913
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Gimhae City
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۰
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Cadiz B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۲:۰۰
Osasuna B
۱
۳
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
Mar Menor
۰
۲
La Union CF
Finished
۱۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۰۰
Real Valladolid B
۴
۲
Rayo Majadahonda
Finished
۱۳:۳۰
Utebo
۳
۰
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
FC Kolin
۶
۰
Banik Sous
Finished
۱۳:۰۰
Barakaldo
۳
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
Fafe
۳
۳
Vilavelhense FC
Finished
۱۳:۳۰
Mostoles CF
۲
۱
Real Avila
Finished
۱۴:۰۰
SD Amorebieta
۰
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Vicenza
۱
۰
Mantova
inprogress
۱۹:۳۰
Fanfulla Cavenago
۰
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۹:۳۰
US Pergolettese
۰
۰
Giana Erminio
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Vitkovice
۰
۰
FK Hodonín
inprogress
۱۹:۳۰
Levadiakos
۰
۰
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۲۰:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۱
Sangiovannese
inprogress
۲۰:۳۰
Lamia 1964
-
-
PAE Ionikos Nikaias
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Albinoleffe
۰
۰
ASD Villa D'Alme
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Asteras Tripolis
-
-
Panetolikos FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۴
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۴
۵
Western Knights SC
Finished
۱۵:۳۰
Subiaco AFC
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۳
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۵:۰۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۶:۰۰
Raj Pracha
۲
۲
Phrae United
Finished
۱۶:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Krabi FC
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
  Slovenia Prva liga
NS Mura
-
-
Tabor Sezana
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  England National League
Boreham Wood FC
۱
۱
Notts County
inprogress
۱۸:۳۰
Woking FC
۲
۰
Dagenham & Redbridge
inprogress
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۱
Torquay United
inprogress
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۱
۰
Southend United
inprogress
۱۸:۳۰
Maidstone Utd
۰
۱
York City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chesterfield
۰
۰
Aldershot Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Gateshead
۱
۲
Barnet
inprogress
۱۸:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Wealdstone FC
inprogress
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۳
۱
Scunthorpe United
inprogress
۱۸:۳۰
Bromley
۰
۰
Altrincham
inprogress
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۱
۱
Wrexham
inprogress
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
-
-
Dorking Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
  England National League North
Kings Lynn
۲
۰
Blyth Spartans FC
inprogress
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۲
۱
AFC Fylde
inprogress
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۱
۰
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۲
Peterborough Sports
inprogress
۱۸:۳۰
Chorley
۱
۰
Darlington
inprogress
۱۸:۳۰
Scarborough Athletic
۰
۰
Hereford United
inprogress
۱۸:۳۰
Buxton
۰
۰
Curzon Ashton
inprogress
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
Bradford Park Avenue
inprogress
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Leamington FC
inprogress
۱۸:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۰
۰
Alfreton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chester FC
۲
۰
Brackley Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Spennymoor Town
۰
۱
AFC Telford United
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League South
Dartford FC
۲
۰
Cheshunt FC
inprogress
۱۸:۳۰
Farnborough FC
۱
۰
Dulwich Hamlet FC
inprogress
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۰
۰
Tonbridge Angels FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۱
۱
Hemel Hempstead Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۴
Worthing FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۰
Chelmsford City
Interrupted
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۰
۰
Hungerford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۰
۱
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۱
۲
Ebbsfleet United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۱
۰
Taunton Town
inprogress
۱۸:۳۰
St. Albans City
۰
۰
Oxford City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۳
۲
Bath City
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
۰
۰
Bohemians 1905
inprogress
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۱
FK Mlada Boleslav
inprogress
۱۸:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۰
FC Zlin
inprogress
۱۸:۳۰
  Latvia Latvia Cup
SC Grobinas
۲
۰
Skanstes SK
Finished
۱۷:۳۰
FK Jelgava
۲
۰
FS Metta/Lu
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۱
PK-35
Finished
۱۶:۳۰
EIF Ekenas
۲
۰
PIF Parainen
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland 1. Division
Skra Czestochowa
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۷:۳۰
GKS 71 Tychy
-
-
TS Wisla Krakow
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Germany Bundesliga U19
VfL Wolfsburg U19
۱
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۴
۰
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۴:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۱
۱
Unterhaching U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Rot Weiss Essen U19
۱
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Preussen Munster U19
۰
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۱
Tolo IF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۱
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
FC Energie Cottbus
۳
۰
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۰
۵
Iwaki SC
Finished
۱۴:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۲:۴۵
MKF Chrudim
۱
۲
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۴
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۲:۴۵
Vyskov
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۴۵
FC Graffin Vlasim
۰
۰
SK Lisen
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga II
AFC Unirea Constanta
۰
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۲
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۱
۳
FC Buzau
Finished
۱۳:۰۰
CSMS Iasi
۲
۰
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Selimbar
۴
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Para Hills Knights
۱
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۳
۰
Adelaide Hills Hawks SC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۲
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۴
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۵
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۹:۰۰
  United States USL Championship
New York Red Bulls II
۱
۳
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۴
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۳۰
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۰
۰
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
FK AS Trencin
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Belarus Premier League
FC Minsk
۰
۰
FC Vitebsk
inprogress
۱۸:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
FC Gomel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England League 2
Tranmere Rovers
۱
۰
Gillingham
inprogress
۱۸:۳۰
Northampton Town
۲
۱
Hartlepool United
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford City
۲
۰
Newport County FC
inprogress
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۰
Crawley Town
inprogress
۱۸:۳۰
Walsall FC
۱
۰
Stevenage Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Salford City
۳
۰
Crewe Alexandra
inprogress
۱۸:۳۰
Stockport
۰
۰
Colchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Carlisle United
۱
۱
Swindon Town
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۰
۰
Doncaster Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Barrow FC
inprogress
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۰
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۰
Mansfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
Aalesunds FK
۰
۰
FK Haugesund
inprogress
۱۸:۳۰
  Kazakhstan Cup
Maktaaral FC
۱
۱
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۲
۱
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۱
۰
FC Atyrau
inprogress
۱۹:۳۰
FK Aksu
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Sotra Sportsklubb
۵
۲
Vard Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
FK Arendal
۲
۱
Oern-Horten
inprogress
۱۸:۳۰
Moss
۲
۱
Notodden FK
inprogress
۱۸:۳۰
Ullern
۸
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۷:۳۰
Odds Ballklubb II
۰
۱
Kvik Halden FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۰
۱
Song Lam Nghe An
Finished
۱۵:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۲
۱
Sai Gon FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
۳
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
SV Straelen
۰
۱
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۴
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۲
۲
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۰
۰
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Binh Phuoc
۱
۲
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Huda Hue FC
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۳
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Young Lions
۱
۱۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۳
۲
Bayside United
Finished
۱۲:۳۰
Kingscliff District FC
۲
۲
Robina City FC
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
The Gap
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
  China League 2
Inner Mongolia
۰
۱
Zhuhai Qinao
Finished
۱۲:۰۰
Nantong Haimen Codion
۳
۰
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۵:۳۰
  Turkey 1. Lig
Caykur Rizespor
-
-
Keciorengucu Ankara
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Boluspor
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland Super League
FC Sion Sitten
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Helsingborgs IF
-
-
IK Sirius FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Scotland Championship
Queen's Park
۱
۱
Partick Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۱
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۸:۳۰
Ayr United
۱
۱
Hamilton Academicals FC
inprogress
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۲
۱
Cove Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۲
۱
Express
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۶
۰
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۱
۳
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۷:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۰
۱
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Halsen
۱
۳
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
SC Internacional RS U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PK Keski-Uusimaa
۳
۲
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC LaPa
۰
۳
Jippo Joensuu
inprogress
۱۸:۳۰
Lahden Reipas
۱
۱
KäPa/PuLe
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Ilves
۰
۲
FC Honka Espoo
inprogress
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۱
۱
VPS Vaasan Palloseura
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۵:۰۰
Skiljebo SK
۰
۳
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۶:۳۰
Kvarnsvedens IK
۱
۰
IFK Uppsala
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Caboolture
۵
۵
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Redlands United
۲
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Ulverstone
۶
۱
Burnie United
Finished
۱۰:۴۵
Northern Rangers FC
۶
۱
Somerset
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۰
۷
Launceston City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۱
۰
Beachside FC
Finished
۰۹:۰۰
Metro Claremont
۰
۲
South East United
Finished
۱۰:۳۰
Clarence Zebras Reserves
۱
۴
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart Reserves
۳
۲
Hobart United
Finished
۰۶:۱۵
Glenorchy Knights II
۶
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Launceston United
۴
۰
Devonport City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۷
New Town Eagles
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۰
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Kingston City U21
۱
۶
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۸:۳۷
North Geelong U21
۳
۲
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۱۵
Werribee City U21
۰
۲
Northcote City SC U21
Finished
۰۷:۲۲
Manningham United Blues U21
۲
۲
Brunswick Juventus U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Perth U20
۵
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۷:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth Glory U20
۱
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۵
۱
Petone
Finished
۰۷:۰۰
Wellington Phoenix FC Reserves
۲
۰
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۳۰
Waterside Karori
۲
۱
Napier City Rovers
Finished
۰۷:۰۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۱
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
SK Sparta Kolin
۶
۰
FK Banik Most
Finished
۱۳:۰۰
Slovan Velvary
۰
۰
FK Teplice B
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Zivanice
۰
۱
TJ Sokol Zapy
inprogress
۱۹:۳۰
FK Usti nad Labem
۰
۱
FK Prepere
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۱
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۰
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۱
۰
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۳
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۳
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Stade Lausanne Ouchy
-
-
FC Schaffhausen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Peru Primera Division
Sporting Cristal Lima
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Zeljeznicar Banjaluka
۰
۰
FK Tekstilac Derventa
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Gradina Srebrenik
۲
۰
Buducnost Banovici
inprogress
۱۹:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۰
Famos Vojkovici
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Zvijezda 09
-
-
Kozara
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۰
۰
Vis Simm-Bau
inprogress
۱۹:۳۰
NK Bratstvo Gracanica
۰
۰
GOSK Gabela
inprogress
۱۹:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۳
FK Radnicki Lukavac
inprogress
۱۹:۳۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
HNK Tomislav
inprogress
۱۹:۳۰
  Malaysia Super League
Petaling Jaya City FC
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
Melaka United
۲
۲
Pahang
Finished
۱۷:۳۰
Terengganu
۱
۰
Sarawak
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 2. Division
Kolding IF
۴
۰
Thisted FC
Finished
۱۶:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
۱
۴
Hellerup IK
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۱
۳
Sund IF
Finished
۱۴:۳۰
Lulea IFK
۴
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۲
۰
Storfors AIK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Oestersund 1906
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۶
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۱
۱
Gottne IF
Finished
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Angkor Tiger
۲
۵
Visakha FC
Finished
۱۳:۱۵
Naga World FC
۰
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۶:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱۰
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Coomera
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۳۰
North Star
۰
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۰۰
Samford Rangers FC
۰
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United
۲
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
Souths United
۳
۲
Grange Thistle SC
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Albany Creek
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico U20 Championship
Tijuana U20
۳
۴
Puebla U20
Finished
۰۳:۱۵
Cruz Azul U20
۱
۰
Toluca U20
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۳
۵
Eilenburg
Finished
۱۶:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۳
۳
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
Bischofswerdaer FV
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Einheit Wernigerode
۰
۱
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۶:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۹:۳۰
NK Posusje
-
-
Sloga Doboj
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Scotland League Two
Stranraer
۲
۱
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۱
Elgin City
inprogress
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۲
۰
Stenhousemuir
inprogress
۱۸:۳۰
Dumbarton
۳
۰
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۰
East Fife
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
UKS SMS Lodz (W)
۱
۰
APLG Gdansk (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۴
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۲
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Tczew (W)
۱
۱
Bydgoszcz (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  North Macedonia First League
KF Shkupi Skopje
۰
۰
Makedonija GjP
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
LASK Linz II
۰
۰
SK Treibach
inprogress
۱۹:۳۰
WAC Amateure Sankt Andre II
۰
۰
Ried II
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Rampla Juniors
inprogress
۱۹:۴۵
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
-
-
FC CSKA 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Telavi
-
-
FC Samgurali Tskaltubo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England Northern Premier League
Guiseley
۰
۱
Marine
inprogress
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Nantwich Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۰
۱
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۲
۱
Bamber Bridge
inprogress
۱۸:۳۰
South Shields
۱
۰
Stalybridge Celtic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Town
۰
۰
Morpeth Town
inprogress
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۲
۱
Belper Town
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۰
۳
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۸:۳۰
Matlock Town
۱
۰
Whitby Town
inprogress
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۲
Atherton Collieries
inprogress
۱۸:۳۰
Liversedge
۰
۰
Ashton United
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Falkirk FC
۲
۱
Peterhead
inprogress
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
۱
۳
FC Edinburgh
inprogress
۱۸:۳۰
Queen of the South
۱
۱
Airdrieonians FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Montrose
inprogress
۱۸:۳۰
Clyde FC
۱
۰
Kelty Hearts
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
KuPs (W)
۷
۰
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۴
۰
Ilves Tampere (W)
inprogress
۱۸:۳۰
ONS Oulu (W)
۱
۲
Pk-35 Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۷
۰
NJS (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۱
۰
HPS (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
Haverfordwest County
۱
۰
Caernarfon Town FC
inprogress
۱۸:۰۰
Newtown AFC
۰
۰
The New Saints FC
inprogress
۱۸:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۰
Connah's Quay Nomads
inprogress
۱۸:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۳
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۲
۳
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
  Norway 3. Division avd. 3
Bjarg
۲
۴
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
Sola
۲
۱
Akra IL
Finished
۱۷:۳۰
Fana IL Nesttun
۵
۱
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۷:۳۰
Bremnes
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Byasen Toppfotball
۷
۱
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Junkeren
۵
۲
Innstrandens IL
Finished
۱۵:۳۰
Rana FK
۲
۲
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK II
۰
۲
Nardo FK Trondheim
inprogress
۱۸:۳۰
Melhus IL
۰
۱
Trygg/Lade
inprogress
۱۸:۳۰
Orkla
۳
۲
Strindheim IL
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Norresundby BK
۲
۲
Vejlby-Risskov
Finished
۱۶:۰۰
Viby IF
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Odder IGF
۱
۰
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaksjaerven Loiske
۳
۱
ACE
Finished
۱۵:۳۰
EPS Reservi
۳
۰
EIF/Akademi
Finished
۱۳:۳۰
KoiPS
۲
۲
JaPS II
Finished
۱۵:۰۰
Tampere United II
۰
۲
FC Haka Juniors
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۲
۱
FC Aland
Finished
۱۵:۳۰
Peimari United
۸
۱
Toejoen Veikot
Finished
۱۶:۳۰
Viikingit / SCP
۱
۵
Valtti
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Baerum SK Sandvika
۰
۴
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
Gjovik-Lyn
۳
۶
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۰
۱
Asker Fotball
inprogress
۱۹:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۱
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۳
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۱
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Wales Cymru North
Guilsfield FC
۱
۳
Prestatyn Town
inprogress
۱۸:۰۰
Buckley Town
۲
۱
Ruthin Town FC
inprogress
۱۸:۰۰
Conwy Borough
۰
۲
Llandudno FC
inprogress
۱۸:۰۰
Penrhyncoch FC
۰
۲
Porthmadog
inprogress
۱۸:۰۰
Cefn Druids AFC
۲
۰
Holyhead Hotspur
inprogress
۱۸:۰۰
  Estonia Esiliiga B
FC Tallinn
۳
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۱
Tartu JK Welco
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
TJ Jiskra Domazlice
۴
۱
Povltavska FA
Finished
۱۷:۳۰
FK Banik Sokolov
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۱
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۳:۰۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Chiasso
۰
۰
FC Biel-Bienne
inprogress
۱۸:۳۰
Basel II
۳
۲
SC Kriens
inprogress
۱۸:۰۰
SC Bruhl St. Gallen
۱
۱
FC Bavois
inprogress
۱۸:۳۰
Zurich II
۰
۰
Etoile Carouge FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۱
۱
Brightlingsea Regent
inprogress
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۰
۱
Lewes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۰
۳
Horsham FC
inprogress
۱۸:۳۰
Enfield Town
۱
۱
Folkestone Invicta FC
inprogress
۱۸:۳۰
Margate FC
۰
۱
Kingstonian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۰
۱
Cray Wanderers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۱
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۳
۱
Bowers & Pitsea
inprogress
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۰
۱
Haringey Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۰
۱
Aveley
inprogress
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
-
-
Siauliai FA
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lietava Jonava
۱
۲
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۱
۰
SK Beveren
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia 2. Liga
KFC Komarno
۰
۰
FK Humenne
inprogress
۱۹:۳۰
Tatran Presov
۰
۱
FC Petrzalka 1898
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
FK Spisska Nova Ves
۰
۱
FK Poprad
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
Radnicki Sremska Mitrovica
-
-
FK Indjija
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
IMT Novi Belgrade
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
SV Turkgucu Ataspor
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Eichstatt
۰
۰
Nurnberg II
inprogress
۱۹:۳۰
DJK Vilzing
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
SV Wacker Burghausen
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
TSB Flensburg
۱
۱
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Kilia Kiel
۰
۳
Eichede
Finished
۱۶:۳۰
Dornbreite
۰
۵
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۲
۳
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Nordlingen
۰
۰
TSV Landsberg
inprogress
۱۹:۳۰
FC Deisenhofen
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۰
Gundelfingen
Finished
۱۶:۳۰
Turkspor Augsburg
۲
۴
TSV Kottern
Finished
۱۷:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۰
FC 1907 Memmingen
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۵
۱
Dalum
Finished
۱۶:۳۰
Ishoj
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۶:۳۰
AB Tarnby
۱
۳
Holstebro
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Canterbury Bankstown FC
۲
۳
Macarthur Rams
Finished
۱۴:۰۰
Central Coast United
۲
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
OH Leuven (W)
Finished
۱۶:۰۰
Zulte-Waregem (W)
۰
۲
Club Brugge (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Nunawading City
۱
۱
Doveton
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۱۲:۳۰
Preston Lions
۵
۱
Ballarat City
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۲
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Gold Coast United (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Sparta Prague U19
۳
۰
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Plzen U19
۴
۱
Hradec Kralove U19
Finished
۱۳:۳۰
Mlada Boleslav U19
۰
۵
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۰
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۴۵
  Denmark Danmarksserien, Group 1
B 1908
۰
۲
Goerslev IF
Finished
۱۴:۳۰
GVI
۳
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunde IF
۱
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۴:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۰
۰
Jarota Jarocin
inprogress
۱۹:۳۰
Starogard Gdanski
۰
۰
Unia Swarzedz
inprogress
۱۹:۳۰
Unia Janikowo
۰
۰
Vineta Wolin
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia FNL
Veles Moscow
۰
۲
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۱
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۸:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
-
-
FC Rodina Kitaevskoe
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Floro SK
۹
۰
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
Honefoss BK
۳
۰
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK 2
۳
۴
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
Volda
۲
۳
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۴
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۵
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۴
Koge (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
IF Vestri
۰
۱
Fylkir Reykjavik
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria Landesliga
FV Austria XIII
۰
۲
FC Stadlau
inprogress
۱۸:۳۰
SK Ebbs
۰
۰
Innsbrucker AC
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
LKS Lagow
۱
۱
Korona Kielce II
inprogress
۱۸:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
inprogress
۱۹:۳۰
NKP Podhale
۰
۰
Avia Swidnik
inprogress
۱۹:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۰
۲
Unia Tarnow
inprogress
۱۹:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۰
Ks Wiazownica
inprogress
۱۹:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
۲
۱
B71 Sandur
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Stourbridge FC
۱
۱
Tamworth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Rushall Olympic
inprogress
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۲
۲
Kings Langley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۰
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۸:۳۰
Basford Utd
۰
۱
AFC Rushden And Diamonds
inprogress
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۲
۱
Alvechurch
inprogress
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۱
۰
Hednesford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۱
۱
Royston Town
inprogress
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۱
۰
Leiston Football Club
inprogress
۱۸:۳۰
St Ives Town
۴
۰
Stratford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bedford Town FC
۲
۱
Barwell FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۰
۰
Estudiantes LP (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Harland and Wolff Welders
۰
۱
FC Ards
inprogress
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۰
Ballinamallard United
inprogress
۱۸:۳۰
Loughgall
۱
۰
Warrenpoint Town
inprogress
۱۸:۳۰
Annagh United
۱
۰
Knockbreda Parish
inprogress
۱۸:۳۰
Newington FC
۳
۱
Dergview
inprogress
۱۸:۳۰
Dundela
۱
۰
Institute FC Londonderry
inprogress
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
FC Garliava
۱
۱
BE1 NFA
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Beaconsfield Town
۱
۱
Plymouth Parkway
inprogress
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۰
۱
Metropolitan Police FC
inprogress
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۳
۰
Hendon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۱
۱
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۱
Winchester City
inprogress
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۱
۰
Salisbury FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۱
۰
Hartley Wintney
inprogress
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۳
۰
Gosport Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Truro City FC
۲
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۲
۴
Tiverton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۲
۳
Hanwell Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Minyor Pernik
۰
۰
PFC Montana 1921
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۱
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۹:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۰
Vitosha Bistritsa
inprogress
۱۹:۳۰
Sportist Svoge
۰
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
inprogress
۱۹:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۰
FC Sozopol
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۲
۲
FC Wolfurt
inprogress
۱۹:۰۰
Dornbirner SV
۰
۰
Admira Dornbirn
inprogress
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
-
-
IPA SC Gofis
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Netherlands KNVB Cup
Groene Ster
۰
۰
BVV Barendrecht
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۰
۰
MTV Gifhorn
inprogress
۱۹:۳۰
  Luxembourg National Division
Racing FC Union Letzebuerg
۰
۰
US Mondorf-Les-bains
inprogress
۱۹:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
Dacia Buiucani
۱
۰
Sfintul Gheorghe
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۰
۰
TuS Erndtebruck
inprogress
۱۹:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۱
۰
Sportfreunde Lotte
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۰
Banik Ostrava B
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۳
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۷:۵۰
Unia Skierniewice
۰
۰
MMKS Concordia Elblag
inprogress
۱۹:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۰
۱
MKS Pilica Bialobrzegi
inprogress
۱۹:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۰
Mlawianka Mlawa
inprogress
۱۹:۳۰
Legionovia Legionowo
۰
۰
Olimpia Zambrow
inprogress
۱۹:۳۰
KS Blonianka Blonie
۰
۰
LKS Lodz II
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
۰
۰
Deportes Temuco
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۰
Närpes Kraft
inprogress
۱۹:۳۰
  Guatemala Primera Division
CSD Comunicaciones B
۰
۱
Aurora FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 1. NL
BSK Bijelo Brdo
-
-
NK Hrvatski Dragovoljac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
NK Dubrava Zagreb
-
-
Vukovar 1991
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
NK Dugopolje
-
-
NK Croatia Zmijavci
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
-
-
Kustosija
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga East
SR Donaufeld
-
-
Wiener SK
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SV Stripfing/Weiden
-
-
SC Neusiedl am See 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Bilje
-
-
NK Emmi Bistrica
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
NK Roltek Dob
-
-
ND Beltinci
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
NK Rogaska
-
-
Aluminij
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Primorje Ajdovscina
-
-
NK Fuzinar Ravne
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
-
-
Mezokovesdi SE
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Wales Cymru South
Carmarthen Town
۵
۰
Swansea University
inprogress
۱۸:۰۰
Llantwit Major
۰
۲
Cwmbran Celtic
inprogress
۱۸:۰۰
Trefelin
۲
۳
Cambrian & Clydach
inprogress
۱۸:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Shelbourne (W)
۴
۰
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
۰
۲
Bohemians Dublin (W)
Finished
۱۷:۳۰
DLR Waves (W)
۰
۰
Peamount Utd (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
Giessen
۲
۰
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
Hadamar
۰
۱
Adler Weidenhausen
inprogress
۱۷:۳۰
SV Steinbach 1920
۱
۲
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۷:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۲
۰
SC Viktoria Griesheim
inprogress
۱۸:۰۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۲
SC Waldgirmes
inprogress
۱۹:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۰
۰
TUS Dietkirchen
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFK Kopavogur
۰
۰
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
AD Sarchi
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۴:۰۰
Dunedin City Royals
۳
۲
Selwyn United
Finished
۰۵:۰۰
Mosgiel AFC
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۰۰
Christchurch United
۹
۱
Green Island AFC
Finished
۰۶:۳۰
Ferrymead Bays
۴
۲
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۱
۱
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Irtysh Omsk
۱
۰
Amkar
Finished
۱۲:۰۰
Dinamo Barnaul
۱
۴
Zenit Izhevsk
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Kornburg
۱
۰
SV Donaustauf
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Geesdorf
۱
۲
ASV Cham
Finished
۱۷:۰۰
Atsv 1898 Erlangen
۱
۱
TSV Abtswind
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Myjava (W)
۱۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۴
۱
Union Nove Zamky (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Petrzalka (W)
۰
۰
Spartak Trnava (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۰
Marconi Stallions U20
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Neman Grodno Reserves
۱
۰
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۲
۱
Ilves U20
Finished
۱۵:۰۰
KuPS Kuopio U20
۰
۰
TPS U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۲
Odra Wodzislaw
Finished
۱۵:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۰
۰
Lechia Zielona Gora
inprogress
۱۹:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۲
۰
Polonia Nysa
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۰
MKP Carina Gubin
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Emden
۱
۳
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۲
۰
Eintracht Norderstedt
inprogress
۱۹:۳۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Petrikov
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۶:۳۰
Kommunalnik Slonim
۱
۲
FC Smorgon
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Reserve League
Tigre Reserves
۲
۳
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۲
۱
Kristianstad FC
Finished
۱۶:۳۰
IFK Hassleholm
۲
۳
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
Ariana FC
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
Hogsby IK
۰
۰
FC Rosengard
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۴
۳
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۶:۳۰
RSV Eintracht 1949
۴
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjølner
۳
۱
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Gjelleraasen
۲
۰
Bossekop UL
inprogress
۱۸:۳۰
Harstad IL
۱
۱
Floya
inprogress
۱۸:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SK Sturm Graz (W)
۱
۷
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۶:۳۰
FC Hertha Wiesbach
۰
۰
Arminia Ludwigshafen
inprogress
۱۸:۰۰
FV Dudenhofen
۰
۳
1.FC Kaiserslautern II
inprogress
۱۸:۰۰
FV Engers 07
۰
۱
Kirchberg 1909
inprogress
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۶
۲
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
Nykopings BIS
۳
۱
Varmbols FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
FCI Levadia Tallinn II
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Herlev IF
۳
۴
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۱
۰
RTC FC
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Bujumbura City
۱
۲
Le Messager Ngozi
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Uberlandia U20
۴
۱
Ipatinga U20
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
۲
۲
OSC Bremerhaven
Finished
۱۷:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
-
-
CS Dock Sud
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید