0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea FA Cup
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۴:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Bucheon FC 1995
inprogress
۱۴:۳۰
Daegu FC
۲
۱
Pohang Steelers
inprogress
۱۴:۳۰
Busan Transport Corp
۰
۱
FC Seoul
inprogress
۱۴:۳۰
  South America Copa Libertadores
Corinthians Paulista
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Paranaense
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۵:۰۰
Emelec Guayaquil
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۴۵
  Egypt Premier League
El Zamalek
۳
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie B
Gremio RS
۱
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Brusque
۰
۲
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Vila Nova GO
۱
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Guarani FC De Campinas
۰
۲
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
  China Super League
Changchun Yatai
-
-
Zhejiang Lucheng Greentown
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Shenzhen FC
۲
۱
Tianjin Teda
inprogress
۱۴:۰۰
Meizhou Hakka
۳
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
inprogress
۱۳:۳۰
Shanghai SIPG
۱
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۲:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Portugal (W)
۱
۱
Australia (W)
Finished
۰۰:۳۰
USA (W)
۲
۰
Colombia (W)
Finished
۰۶:۳۰
Chile (W)
۱
۳
Venezuela (W)
Finished
۰۳:۰۰
  South America Copa Sudamericana
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Union Santa Fe
Finished
۰۲:۴۵
Colo Colo
۲
۰
Internacional RS
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J League
Gamba Osaka
۰
۰
Sanfrecce Hiroshima
inprogress
۱۴:۳۰
  China League One
Zibo Cuju
۰
۰
Guangxi Baoyun FC
Finished
۱۲:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۰
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC
۲
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
St Croix SC
۲
۴
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
Round Rock SC
۴
۲
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۳
Kings Hammer FC
Finished
۰۳:۳۰
Houston FC
۲
۰
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Tennessee SC
۲
۱
Peachtree City MOBA
Finished
۰۵:۰۰
Vermont Green
۳
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۳:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Southern California Seahorses
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland 4. Deild
Ulfarnir
۴
۱
KA Asvellir
Finished
۰۰:۳۰
Arbaer Reykjavik
۶
۲
Isbjorninn Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
KFK Kopavogur
۵
۱
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland Iceland Cup
UMF Selfoss
۰
۶
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Panama U20
۱
۲
Honduras U20
Finished
۰۶:۳۰
USA U20
۲
۰
Costa Rica U20
Finished
۰۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Muktijoddha SKC
۱
۲
Bangladesh Police Club
inprogress
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Hibernian FC
۱
۰
Hartlepool United
inprogress
۱۴:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۲
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۰
FC Graffin Vlasim
inprogress
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۳
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۳:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۰
Dorogi FC
inprogress
۱۳:۳۰
KSV Holstein Kiel
۰
۱
FK Qarabag
inprogress
۱۴:۳۰
SK Sigma Olomouc
۲
۳
Vyskov
Finished
۱۳:۰۰
FK Samorin
۱
۲
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۲:۳۰
FC Farul Constanta
۳
۱
FC Brasov
Finished
۱۲:۳۰
Skra Czestochowa
۱
۰
Znicz Pruszkow
inprogress
۱۴:۳۰
Saturn Ramenskoye
۲
۰
Zvezda Ryazan
inprogress
۱۴:۳۰
  United States NPSL
Reign FK
۱
۲
OKC 1889 FC
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Copa Paraguay
Fulgencio Yegros
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۱
Eastern Suburbs Auckland
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۱
۱
Lambton Jaffas FC
inprogress
۱۳:۳۰
Lake Macquarie City FC
۲
۴
Weston Workers
inprogress
۱۳:۳۰
Valentine Phoenix
۰
۲
Newcastle Olympic
inprogress
۱۴:۰۰
  Malaysia U21 Cup
Kelantan U21
۱
۲
Kedah U21
inprogress
۱۳:۱۵
  Myanmar National League
Ispe FC
۳
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۰
Souths United
inprogress
۱۴:۰۰
  United States USL Women
Greenville Liberty (W)
۵
۱
Asheville City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Malaysia U19 Cup
UITM U19
۰
۱
Selangor FA U19
inprogress
۱۳:۱۵
Melaka United U19
۰
۱
Negeri Sembilan U19
inprogress
۱۳:۱۵
Terengganu U19
۲
۰
Penang U19
inprogress
۱۳:۱۵
  Kazakhstan Premier League
Ordabasy Shymkent
۱
۰
FK Aksu
Interrupted
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۵
Ulaanbaatar City FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۱
۲
Sydney FC U20
inprogress
۱۴:۱۵
  Mongolia 2nd League
Alliance
۲
۰
Tuuliin Tom Tulnuud
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide Olympic FC Reserves
۲
۳
Adelaide United Reserves
inprogress
۱۳:۱۵
  Australia Northern NSW Division 1
West Wallsend SC
۱
۱
Singleton Strikers FC
inprogress
۱۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید