0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Dmitriy Krishtal
۱
۳
Sergey Kinash
Finished
۱۰:۲۵
Kozyr Ivan
۳
۰
Maksym Kolos
Finished
۰۹:۵۵
Molochko Anton
۳
۱
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۰:۳۵
Yurii Teteria
۳
۰
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۱:۳۵
Sergey Tsybulin
۲
۳
Molochko Anton
Finished
۱۳:۰۵
Mykyta Trofimov
۱
۳
Alexey Krutko
Finished
۰۹:۲۰
Vojtech Koutnik
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۰:۵۰
Serhii Boiko
۲
۳
Alexey Krutko
Finished
۱۱:۲۰
Sergey Kinash
۳
۲
Dmitry Lebed
Finished
۱۱:۲۵
Brozek Michal
۳
۲
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۲۰
Dmitriy Baystryuchenko
۳
۰
Dmitry Lebed
Finished
۰۹:۲۵
Evgeniy Pismenny
۰
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۰:۲۰
Sergey Filatov
۲
۳
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۱:۰۰
Jan-Erik Nermann
۲
۳
Dmitri Rakel
Finished
۱۱:۱۵
Brozek Michal
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۱:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۱:۵۵
Mykyta Trofimov
۲
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۲:۲۰
Brozek Michal
۳
۰
Vojtech Koutnik
Finished
۱۲:۲۰
Yurii Teteria
۳
۱
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۲:۴۵
Ondrej Fiklik
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۲:۵۰
Kozyr Ivan
۱
۲
Dmitry Lebed
inprogress
۱۳:۲۵
Brozek Michal
۳
۱
Pasek Dominik
Finished
۰۰:۲۰
Vitalii Klimov
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۰:۲۵
Marek Kulisek
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۵۰
Ruslan Novak
۳
۰
Vitalii Klimov
Finished
۰۰:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۱:۲۵
Pasek Dominik
۲
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۵۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Vitalii Klimov
Finished
۰۱:۵۵
Brozek Michal
۳
۰
Ondrej Fiklik
Finished
۰۲:۲۰
Ruslan Novak
۳
۲
Roman Vashchuk
Finished
۰۲:۲۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۲
Ruslan Novak
Finished
۰۲:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Vitalii Klimov
Finished
۰۳:۲۵
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Ruslan Novak
۰
۳
Vitalii Klimov
Finished
۰۴:۲۵
Ruslan Novak
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Vitalii Klimov
Finished
۰۵:۲۵
Ruslan Novak
۰
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۵:۵۵
Denys Scherbak
۳
۱
Ivan May
Finished
۰۹:۵۰
Tkachenko Alexander
۱
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۰:۰۵
Maksim Shaforost
۰
۳
Dmitri Rakel
Finished
۱۰:۱۵
Mykola Lytvynenko
۳
۱
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۰:۲۵
Marko Viidas
۳
۲
Maksim Shaforost
Finished
۱۰:۴۵
Mykyta Trofimov
۳
۰
Ivan May
Finished
۱۰:۵۰
Dmitriy Baystryuchenko
۱
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۰:۵۵
Sergey Tsybulin
۰
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۰۵
Ondrej Fiklik
۳
۰
Vojtech Koutnik
Finished
۱۱:۲۰
Tkachenko Alexander
۳
۱
Molochko Anton
Finished
۱۱:۳۵
Jan-Erik Nermann
۳
۱
Maksim Shaforost
Finished
۱۱:۴۵
Denys Scherbak
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۱:۵۰
Sergey Tsybulin
۲
۳
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۲:۰۵
Mykola Lytvynenko
۲
۳
Sergey Filatov
Finished
۱۲:۱۰
Marko Viidas
۱
۳
Dmitri Rakel
Finished
۱۲:۱۵
Dmitriy Baystryuchenko
۱
۳
Sergey Kinash
Finished
۱۲:۲۵
Molochko Anton
۰
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۲:۳۵
Jan-Erik Nermann
۳
۱
Marko Viidas
Finished
۱۲:۴۵
Evgeniy Pismenny
۲
۳
Ivan May
Finished
۱۲:۵۰
Dmitriy Krishtal
۱
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۲:۵۵
Brozek Michal
۲
۱
Ondrej Fiklik
inprogress
۱۳:۲۰
Sergey Filatov
۲
۱
Dmitriy Dubrovin
inprogress
۱۳:۲۰
Denys Scherbak
۲
۱
Alexey Krutko
inprogress
۱۳:۲۰
Tkachenko Alexander
۰
۰
Kovalchuk Nazarii
inprogress
۱۳:۳۵
  Czech Republic Pro League
Josef Koutnik
۲
۳
Petr Zivny
Finished
۰۰:۰۰
Vlastimil Kaisler
۱
۳
Petr Zivny
Finished
۰۲:۰۰
Kamil Novak
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Vlastimil Kaisler
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Vrabec
۲
۳
Jan Knot
Finished
۰۱:۳۰
Patrik Pycha
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Jakub Vrabec
۱
۳
Milan Kolar
Finished
۰۰:۳۰
Jaroslav Prokupek
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۳:۳۰
Radim Pavelka
۳
۱
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۶:۳۰
Lubor Sulava
۳
۰
Jaroslav Kasan
Finished
۱۰:۳۰
Martin Guk
۳
۲
Jan Kanera
Finished
۱۲:۳۰
Matous Klimenta
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۱۳:۰۰
Jaromir Kanok
۳
۰
Darin Kryl
Finished
۰۰:۰۰
Marek Placek
۲
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Polreich
۰
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۰:۳۰
Darin Kryl
۳
۲
Zbynek Zientek
Finished
۰۰:۳۰
Petr Zivny
۳
۱
Ladislav Svanda
Finished
۰۰:۳۰
Plachy Jiri
۲
۳
Marek Placek
Finished
۰۱:۰۰
Jan Knot
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۱:۰۰
Vasil Stempak
۳
۲
Jaromir Kanok
Finished
۰۱:۰۰
Ladislav Svanda
۳
۱
Josef Koutnik
Finished
۰۱:۳۰
Jaromir Kanok
۳
۱
Darin Kryl
Finished
۰۱:۳۰
Marek Placek
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۰۱:۳۰
Zbynek Zientek
۲
۳
Vasil Stempak
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Adamec
۰
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۲:۰۰
Milan Kolar
۳
۱
Kamil Novak
Finished
۰۲:۰۰
Michal Sklenar
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۲:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۲:۳۰
Martin Sobisek
۱
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۳:۰۰
Martin Kowalik
۲
۳
Tomek Batog
Finished
۰۳:۰۰
Alesh Bayer
۳
۰
Michal Regner
Finished
۰۳:۳۰
Michal Sklenar
۳
۰
Martin Kowalik
Finished
۰۴:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Martin Sobisek
Finished
۰۴:۰۰
Michal Regner
۲
۳
Tomek Batog
Finished
۰۴:۳۰
Patrik Pycha
۳
۱
Radim Pavelka
Finished
۰۴:۳۰
Jaroslav Prokupek
۰
۳
Martin Sobisek
Finished
۰۵:۰۰
Alesh Bayer
۳
۲
Martin Kowalik
Finished
۰۵:۰۰
Tomek Batog
۲
۳
Michal Sklenar
Finished
۰۵:۳۰
Radim Pavelka
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۵:۳۰
Martin Sobisek
۱
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۶:۰۰
Martin Kowalik
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۶:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۶:۳۰
Patrik Pycha
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۷:۰۰
Michal Regner
۲
۳
Michal Sklenar
Finished
۰۷:۰۰
Radim Pavelka
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۷:۳۰
Michal Sklenar
۳
۱
Tomek Batog
Finished
۰۸:۰۰
Oldrich Vrtal
۳
۱
Frantisek Skacelik
Finished
۱۰:۳۰
Martin Guk
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۱۰:۳۰
Ales Krejci
۳
۰
Petr Masa
Finished
۱۰:۳۰
Jan Pribyl
۳
۱
Tomas Rajnoch
Finished
۱۱:۰۰
Jan Kanera
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۱۱:۰۰
Stefan Samko
۳
۲
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۱:۰۰
Petr Masa
۳
۰
Karel Hons
Finished
۱۱:۳۰
Matous Klimenta
۳
۲
Jan Kanera
Finished
۱۱:۳۰
Frantisek Skacelik
۱
۳
Jan Pribyl
Finished
۱۱:۳۰
Jaroslav Kasan
۰
۳
Stefan Samko
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Rajnoch
۳
۱
Oldrich Vrtal
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Louda
۳
۲
Martin Guk
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۰
۳
Lubor Sulava
Finished
۱۲:۰۰
Lubor Sulava
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۱۲:۳۰
Oldrich Vrtal
۳
۰
Jan Pribyl
Finished
۱۲:۳۰
Ales Krejci
۰
۳
Karel Hons
Finished
۱۲:۳۰
Jaroslav Kasan
۱
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۳:۰۰
Frantisek Skacelik
۳
۰
Tomas Rajnoch
Finished
۱۳:۰۰
Matous Klimenta
۰
۱
Jan Kanera
inprogress
۱۳:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۰
Jaroslav Kasan
inprogress
۱۳:۳۰
Frantisek Skacelik
۰
۱
Tomas Rajnoch
inprogress
۱۳:۳۰
  Europe TT Elite Series
Siddhesh Pande
۲
۳
Artur Bialek
Finished
۰۰:۰۰
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۰۰:۳۰
Dawid Kotwica
۰
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۰:۴۵
Jeet Chandra
۳
۱
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Nowak
۰
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۲:۰۰
Piotr Michalski
۱
۳
Szymon Skop
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۲:۳۵
Karol Dzida
۱
۳
Michal Minda
Finished
۰۲:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Milosz Przybylik
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Nowak
۲
۳
Piotr Michalski
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۳۰
Michal Minda
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۳:۴۵
Milosz Przybylik
۲
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۴:۰۰
Karol Dzida
۲
۳
Szymon Skop
Finished
۰۴:۱۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۴:۳۰
Piotr Michalski
۳
۰
Mariusz Koczyba
Finished
۰۴:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۵:۰۰
Jakub Nowak
۱
۳
Karol Dzida
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۵:۳۰
Michal Minda
۱
۳
Szymon Skop
Finished
۰۵:۴۵
Milosz Przybylik
۳
۱
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Michalski
۰
۳
Karol Dzida
Finished
۰۶:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۶:۳۰
Jakub Nowak
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۶:۴۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Milosz Przybylik
Finished
۰۷:۰۰
Szymon Skop
۰
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۷:۱۵
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۷:۳۰
Piotr Michalski
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۷:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Milosz Przybylik
Finished
۰۸:۰۰
Karol Dzida
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۸:۱۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۸:۳۰
Jakub Nowak
۱
۳
Szymon Skop
Finished
۰۸:۴۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۹:۰۰
Tomasz Wierzbicki
۰
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۹:۴۵
Jeet Chandra
۳
۱
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۰:۰۰
Sebastian Bak
۲
۳
Piotr Staniszewski
Finished
۱۰:۱۰
Siddhesh Pande
۳
۰
Artur Bialek
Finished
۱۰:۳۰
Karol Dzida
۳
۱
Piotr Michalski
Finished
۱۰:۴۵
Michal Korycki
۰
۳
Petr David
Finished
۱۱:۰۰
Tomasz Wierzbicki
۰
۳
Sebastian Bak
Finished
۱۱:۱۵
Jeet Chandra
۲
۳
Siddhesh Pande
Finished
۱۱:۳۰
Piotr Michalski
۱
۳
Matkowski Jakub
Finished
۱۱:۴۵
Petr David
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۲:۰۰
Karol Dzida
۳
۱
Piotr Staniszewski
Finished
۱۲:۱۵
Michal Korycki
۳
۰
Artur Bialek
Finished
۱۲:۳۰
Sebastian Bak
۲
۳
Matkowski Jakub
Finished
۱۲:۴۵
Siddhesh Pande
۰
۳
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۳:۰۰
Tomasz Wierzbicki
۰
۳
Karol Dzida
Finished
۱۳:۱۵
Jeet Chandra
۱
۰
Michal Korycki
inprogress
۱۳:۳۰
Piotr Michalski
-
-
Piotr Staniszewski
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Oleg Andreev
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۳:۳۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kireev
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۳۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Buluy
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Sergey Buluy
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۳۰
Sergey Buluy
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۸:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۱
Oleksandr Ivashkin
Finished
۰۹:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۰۹:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۱۰:۰۰
Rodion Pirveli
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۰:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۱
۳
Oleksandr Ivashkin
Finished
۱۰:۳۰
Eduard Rubtsov
۳
۱
Oleksandr Naida
Finished
۱۰:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۰
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۱:۰۰
Rodion Pirveli
۰
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۱:۰۰
Anton Yolkin
۰
۳
Oleksandr Ivashkin
Finished
۱۱:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۲
۳
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۲:۰۰
Oleksandr Naida
۱
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۲:۳۰
Anton Yolkin
۰
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۲:۳۰
Oleksandr Naida
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۱۳:۰۰
Anton Yolkin
۳
۲
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۳:۰۰
Eduard Rubtsov
۱
۰
Rodion Pirveli
inprogress
۱۳:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۰
۱
Konstantyn Kirsanov
inprogress
۱۳:۳۰
  Russia Liga Pro
Suntsov Artem
۳
۱
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Vadim Putilovsky
۳
۱
Denis Sayanov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitriy Emec
۳
۰
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Vladislav Chakhur
Finished
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۲:۰۰
Igor Mihaylov
۱
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۱۵
Denis Sayanov
۳
۱
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۲:۱۵
Suntsov Artem
۰
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Emec
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Vadim Putilovsky
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۰
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۰۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۳۰
Igor Mihaylov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Denis Sayanov
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۰
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۴:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۱
Vadim Putilovsky
Finished
۰۴:۱۵
Yuriy Lbov
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۰۴:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۴:۳۰
Ivan Pandur
۳
۰
Dmitry Bakalin
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Viktor Kalachev
Finished
۰۵:۰۰
Yuriy Lbov
۱
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۵:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۲
Denis Sayanov
Finished
۰۵:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Suntsov Artem
Finished
۰۵:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۰۵:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۰
۳
Vadim Putilovsky
Finished
۰۵:۴۵
Denis Sayanov
-
-
Nikolay Zhurba
Finished
۰۶:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۶:۳۰
Vadim Putilovsky
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۶:۴۵
Igor Blinov
۳
۰
Vladimir Zhigalov
Finished
۰۹:۰۰
Dmitry Petrochenko
۳
۰
Nikita Lyfenko
Finished
۰۹:۱۵
Denis Zhevna
۰
۳
Maksim Sorokin
Finished
۰۹:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۰
۳
Andrei Andreev
Finished
۰۹:۳۰
Eduard Golovachev
۳
۲
Vladimir Safonov
Finished
۰۹:۴۵
Igor Meteleshko
۱
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۰:۰۰
Maksim Sorokin
۱
۳
Igor Meteleshko
Finished
۱۰:۱۵
Nikita Lyfenko
۲
۳
Eduard Golovachev
Finished
۱۰:۱۵
Andrei Andreev
۳
۲
Igor Blinov
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Vologzhanin
۰
۳
Denis Zhevna
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Safonov
۳
۲
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۰:۴۵
Igor Blinov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۱:۰۰
Dmitry Petrochenko
۳
۰
Eduard Golovachev
Finished
۱۱:۱۵
Denis Zhevna
۳
۰
Igor Meteleshko
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Zhigalov
۳
۲
Andrei Andreev
Finished
۱۱:۳۰
Nikita Lyfenko
۰
۳
Vladimir Safonov
Finished
۱۱:۴۵
Maksim Sorokin
۱
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۱۱:۴۵
Igor Poletaev
۳
۱
Yuri Gavrilov
Finished
۱۳:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۲
Roman Zelenskii
inprogress
۱۳:۱۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Davit Avakimyan
۰
۳
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۱:۱۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید