0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly International Matches
Mexico
۲
۱
Nigeria
Finished
۰۴:۳۸
  Japan J League
Kyoto Purple Sanga
۱
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۱
۱
Gamba Osaka
inprogress
۱۲:۳۰
Vissel Kobe
۴
۱
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۵
FC Tokyo
۳
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۰:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۱:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Kashiwa Reysol
۳
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Serie A
Fortaleza EC
۱
۱
EC Juventude
Finished
۰۴:۰۰
Goias EC
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۰:۰۰
Sao Paulo FC
۲
۲
Ceara CE
Finished
۰۲:۳۰
  Ecuador Serie A
Orense SC
۰
۱
Guayaquil City
Finished
۰۱:۰۰
Tecnico Universitario
۱
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Cobresal Salvador
۱
۰
Universidad de Chile
Finished
۰۲:۰۰
Huachipato
۲
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS
Sporting Kansas City
۰
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
Atlanta United
۱
۲
Columbus Crew
Finished
۰۳:۳۰
New York Red Bull
۴
۱
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۳۰
Real Salt Lake
۳
۰
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Toronto FC
۳
۲
Chicago Fire
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution
۱
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۴
۳
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۰۰
Inter Miami CF
۲
۱
Portland Timbers
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Rapids
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۵:۳۰
Orlando City SC
۱
۳
FC Dallas
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۳
۲
San Jose Earthquakes
Finished
۰۲:۳۰
Minnesota United
۰
۱
New York City FC
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira
۱
۱
Zamora FC
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Tachira FC
۴
۲
Monagas SC
Finished
۰۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Daegu FC
-
-
Pohang Steelers
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Gangwon FC
-
-
Suwon Samsung Bluewings
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۲:۰۰
  United States USL Championship
Indy Eleven
۱
۲
New Mexico United
Finished
۰۰:۳۰
Monterey Bay
۴
۲
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۳۰
Los Angeles Galaxy II
۲
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۷:۰۰
Miami FC
۲
۲
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
Loudoun United FC
۱
۱
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Hartford Athletic
۱
۲
Phoenix Rising
Finished
۰۳:۳۰
Rio Grande Valley FC
۲
۳
San Antonio FC
Finished
۰۵:۰۰
Oakland Roots SC
۱
۱
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Cerrito CS
Finished
۰۳:۳۰
Boston River
۳
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۰۰
  Taiwan Premier League
Taiwan Power Company
۰
۱
Leopard Cat FC
inprogress
۱۲:۳۰
Tainan City Steel
۵
۰
Ming Chuan University
Finished
۱۲:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۱
۳
Atlanta
Finished
۰۲:۴۰
Tristan Suarez
۰
۲
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J2 League
Albirex Niigata
۳
۰
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۰۹:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Oita Trinita
inprogress
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۹:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۰
Tokushima Vortis
inprogress
۱۴:۰۰
Jef United Ichihara Chiba
۲
۱
Mito HollyHock
Finished
۱۰:۳۰
Zweigen Kanazawa
-
-
Grulla Morioka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۹:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Serie C
Campinense Clube
۰
۱
Vitoria BA
Finished
۰۰:۳۰
ABC Futebol Clube
۳
۰
Brasil de Pelotas
Finished
۰۲:۳۰
AD Confianca SE
۱
۱
AA Aparecidense
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Nautico RR
۳
۵
Trem AP
Finished
۰۱:۳۰
Porto Velho EC
۰
۱
Rio Branco AC
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie D Group 3
Icasa
۱
۱
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP
Deportiva Venados
۲
۱
Chilpancingo
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Tercera Division
AC Colina
۲
۱
Deportes Union Companias
Finished
۰۰:۰۰
CD Rancagua Sur
۱
۰
Colchagua CD
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Anzoategui
۲
۱
Deportivo Nueva Esparta
Finished
۰۰:۳۰
Titanes FC
۲
۱
Real Frontera
Finished
۰۰:۳۰
Bolivar SC
۳
۰
Yaracuyanos FC
Finished
۰۱:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۱
Cibao FC
Finished
۰۰:۳۰
  United States NPSL
Northern Virginia United
۲
۱
First State FC
Finished
۰۰:۳۰
Miami United FC
۱
۰
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۴:۳۰
Tallahassee SC
۱
۲
Florida Roots
Finished
۰۳:۳۰
LSA Athletico Lanier
۰
۰
Apotheos
Finished
۰۴:۰۰
Irving City
۰
۰
Lubbock Matadors
Finished
۰۵:۰۰
Pensacola
۳
۱
Southern States SC
Finished
۰۵:۰۰
North Alabama SC
۲
۲
Appalachian FC
Finished
۰۵:۰۰
Georgia Storm SA
۰
۰
Georgia Revolution
inprogress
۰۴:۰۰
Corinthians SA
۳
۲
Denton Diablos FC
Finished
۰۵:۰۰
Sunflower State
۲
۱
Reign FK
Finished
۰۲:۳۰
CF10 Houston
۰
۴
Laredo Heat
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Tocantinopolis EC
۴
۱
Castanhal
Finished
۰۲:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۲
۱
Canberra Olympic
Finished
۰۹:۳۰
Gungahlin United FC
۵
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۱
۰
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Broadmeadow Magic
۵
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۱:۰۰
  El Salvador Liga Feminina
CD Fas Asdefuf (W)
۲
۲
Alianza FC (W)
Finished
۰۱:۱۵
  Brazil Serie D Group 4
Juazeirense
۰
۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Sampaio Correa-MA
۲
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
CS Alagoano
۲
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۰:۰۰
  Japan J3 League
Nagano Parceiro
۲
۲
FC Gifu
Finished
۰۹:۳۰
SC Sagamihara
۰
۱
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
Fujieda MYFC
۳
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۰۹:۳۰
Ehime FC
۳
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۰:۳۰
Fukushima United FC
۰
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۲
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۴
Kagoshima United
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Ulsan Citizen
۰
۱
Busan Transport Corp
inprogress
۱۲:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۱
Cheonan City
Finished
۱۰:۳۰
Hwaseong FC
۲
۱
Gyeongju Korea H&N Power
inprogress
۱۲:۳۰
  United States NISA
California Utd Strikers
۱
۰
Flower City Union
Finished
۰۶:۳۰
Chattanooga FC
۴
۲
Bay Cities FC
Finished
۰۴:۰۰
  Japan L2 League Women
Shizuoka Sangyo University (W)
۱
۱
Tsukuba University (W)
Finished
۰۸:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۲
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Peru Segunda Division
Cusco FC
۳
۰
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Sydney United 58 U20
۲
۳
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۷:۳۰
Rockdale Ilinden U20
۱
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Gold Coast Knights U23
۴
۴
Logan Lightning U23
inprogress
۱۲:۱۵
Brisbane City U23
۲
۰
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۳۰
SWQ Thunder U23
-
-
Southside Eagles U23
Finished
۰۶:۴۵
  Slovakia I Liga Women
Slovan Bratislava (W)
۰
۰
MSK Zilina (W)
inprogress
۱۳:۰۰
Spartak Trnava (W)
۰
۰
FC Petrzalka (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Albany Creek
۵
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۰
۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۴
۰
Canberra Olympic U23
Finished
۰۷:۱۵
Gungahlin Utd U23
۴
۱
Cooma Tigers U23
Finished
۰۷:۱۵
  United States USL League One
South Georgia Tormenta FC
۰
۱
FC Tucson
Finished
۰۴:۰۰
Chattanooga Red Wolves
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۰۰
Central Valley Fuego
۱
۱
Forward Madison FC
Finished
۰۷:۰۰
North Carolina
۲
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۳۰
Union Omaha
۰
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Mixco
۲
۱
Xinabajul
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۴
۵
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Chungju Citizen
۳
۱
Gangwon FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۲
۰
Sokol Zivanice
inprogress
۱۲:۴۵
Bohemians 1905 B
۲
۰
FK Pardubice B
inprogress
۱۲:۴۵
FK Teplice B
۰
۰
Dukla Prague B
inprogress
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۰
۰
Jeonnam Dragons
inprogress
۱۴:۰۰
Ansan Greeners
۱
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۱:۳۰
  Austria Landesliga
SK Slovan Hac
۱
۰
SV Schwechat
inprogress
۱۳:۰۰
Annabichler SV
۲
۱
SC Kappel
inprogress
۱۳:۰۰
SC Austria Lustenau
۲
۰
VfB Bezau
inprogress
۱۳:۳۰
Favoritner AC
۲
۱
ASV 13
inprogress
۱۲:۴۵
SV Strasswalchen
۱
۰
TSV Neumarkt
inprogress
۱۳:۳۰
SV Vols
۲
۰
SC Kundl
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FK Meteor Praha VIII
۱
۳
SK Kladno
inprogress
۱۲:۴۵
SFC Opava 2
۲
۰
Polanka
inprogress
۱۲:۴۵
FC Spartak Velka Bites
۱
۰
Bystrice Nad Pernstejnem
inprogress
۱۲:۴۵
  Kazakhstan 2nd League
Tobol Kostanay Reserves
۲
۳
Khan Tengri FC
Finished
۱۱:۳۰
SD Family
۱
۵
FC Jas-Sunkar
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۳
۰
Southside Eagles
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۳
۱
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۱:۳۰
Macarthur Rams (W)
۲
۰
Manly Utd (W)
Finished
۱۱:۳۰
Northern Tigers (W)
۲
۲
Bankstown City Lions (W)
Finished
۰۹:۵۵
NWS Koalas (W)
۰
۴
Sydney Olympic (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۰
۰
Blacktown Spartans (W)
inprogress
۱۳:۴۰
  Australia VIC Premier League Women
Geelong Galaxy (W)
۲
۴
Melbourne Knights (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Eagles (W)
۱
۰
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۴۵
Melbourne University (W)
۱
۵
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Casey Comets (W)
۱
۰
Eltham Redbacks (W)
Finished
۰۹:۴۵
Southern United (W)
۱
۰
Whitehorse United SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Hong Kong Division One League Cup
South China
۳
۱
Eastern District
Finished
۱۰:۰۰
Sham Shui Po
۱
۰
Yuen Long District SA
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
SWQ Thunder (W)
۳
۰
The Gap NPL (W)
Finished
۰۸:۴۵
  Australia Capital Territory Premier League Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۳
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۷:۱۵
Canberra Olympic (W)
-
-
Wagga City Wanderers (W)
Finished
۰۹:۱۵
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Britannia
۱
۴
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۰۰
  Japan L1 League Women
Setagaya Sfida (W)
۱
۳
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gunma White Star (W)
۲
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Independiente Azogues
۰
۱
Indepiendente Juniors
Finished
۰۴:۳۰
  Mongolia First League
Ilch
۰
۳
Khovd Western
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۱
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۰۹:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۱
۳
Sydney Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
FC Slovacko II
۰
۰
Znojmo
inprogress
۱۲:۴۵
Banik Ostrava B
۰
۰
FC Slovan Rosice
inprogress
۱۲:۴۵
FC Velke Mezirici
۱
۰
FK Apos Blansko
inprogress
۱۲:۴۵
  Malaysia U19 Cup
Terengganu U19
۱
۰
Perlis United FC U19
inprogress
۱۳:۱۵
Negeri Sembilan U19
۰
۰
Selangor FA U19
inprogress
۱۳:۱۵
Kuala Lumpur FA U19
۱
۱
Melaka United U19
inprogress
۱۳:۱۵
Sabah U19
۰
۰
PDRM U19
inprogress
۱۳:۱۵
Petaling Jaya City U19
۱
۱
Pahang U19
inprogress
۱۳:۱۵
Johor Darul Takzim U19
۰
۰
UITM U19
inprogress
۱۳:۱۵
  Australia NPL Queensland
Brisbane Roar U21
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۰:۳۰
  Nepal C Division
Manohara Utd
۱
۲
32 Academy
Finished
۰۸:۱۵
Oasis Club
۰
۳
Mahabir Club
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Lajeadense RS
۴
۱
Santa Cruz RS
Finished
۰۱:۳۰
  Panama LPF
Sporting San Miguelito
۱
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Eagles
۳
۱
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۳۰
SC United Bantams
۱
۲
Peachtree City MOBA
Finished
۰۴:۰۰
Northern Virginia FC
۱
۳
Christos FC
Finished
۰۴:۰۰
Albion Hurricanes Royals
۱
۲
Houston FC
Finished
۰۴:۳۰
Flint City Bucks
۱
۱
Kalamazoo FC
Finished
۰۳:۳۰
South Bend Lions
۲
۱
Kings Hammer FC
Finished
۰۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۲
۱
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
The Villages
۲
۰
FC Weston
Finished
۰۳:۳۰
FA Euro New York
۰
۲
Morris Elite
Finished
۰۴:۳۰
AC Houston Sur
۰
۳
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
  Puerto Rico Premier League
Club de Futbol Fraigcomar
۰
۲
Guaynabo Gol SC
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J4 League
Nara Club
۰
۲
Yokogawa Musashino
Finished
۰۸:۳۰
Reinmeer Aomori
۲
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Maruyasu Industries SC
۰
۰
Sony Sendai
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۱۰:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
Bydgoszcz (W)
۰
۱
GKS Gornik Leczna (W)
inprogress
۱۲:۴۵
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
۳
۱
APLG Gdansk (W)
inprogress
۱۲:۴۵
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۰
۰
GKS Katowice (W)
inprogress
۱۲:۴۵
Tarnovia Tarnow (W)
۲
۰
Slask Wroclaw (W)
inprogress
۱۲:۴۵
KKPK Medyk Konin (W)
۱
۱
UJ Krakow (W)
inprogress
۱۲:۴۵
  Slovakia 3. Liga
FK Raca Bratislava
۳
۰
FC Malacky
inprogress
۱۳:۰۰
AFC Nove Mesto Nad Vahom
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce B
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Jiskra Trebon
۱
۱
FC Milevsko
inprogress
۱۳:۰۰
  India Delhi Senior Division
Frontier FC
۱
۰
Delhi Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
Bangadarshan
۱
۲
Victory FC
Finished
۰۸:۳۰
  Hong Kong Division Two League Cup
Kowloon City
۳
۱
Kwun Tong FA
Finished
۱۰:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Budai U19
۲
۰
Kaposvari Rakoczi FC U19
inprogress
۱۳:۳۰
  India Chennai Senior Division
Swaraj
۰
۰
Chennai Customs
inprogress
۱۳:۰۰
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Whittlesea United SC
۰
۴
Essendon Royals
Finished
۰۹:۳۰
  Europe UEFA Champions League
Liverpool
۰
۱
Real Madrid
Finished
۰۰:۰۶
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۲
۲
Valour FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Eastern United Reserves
۱
۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Russia Supreme Division Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۳
۰
Ryazan VDV (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
Dornbirner SV
۱
۱
Austria Lustenau II
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Weston Molonglo
۰
۸
Tuggeranong Utd
Finished
۰۹:۳۰
  Fiji Cup
Ba FC
۶
۱
Nasinu FC
Finished
۰۶:۳۰
Nadroga
۲
۲
Suva
Finished
۱۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۱
۱
CA Atlas
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Amapaense
Santos AP Macapa
۱
۱
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۰
۵
Edgeworth Eagles Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Broadmeadow Magic Reserves
-
-
Lake Macquarie Reserves
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Robina City FC
۳
۱
Palm Beach Sharks
Finished
۰۹:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۲
۰
Universitatea Galati (W)
inprogress
۱۲:۳۰
CSS Targoviste (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Belarus Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۰
Dinamo Minsk Reserves
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Copa de la Reina
FC Barcelona (W)
۰
۰
Sporting de Huelva (W)
inprogress
۱۴:۰۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tallinna Kalev II
۰
۰
Tallinna JK Legion II
inprogress
۱۴:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Olhanense
-
-
Sertanense FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
-
-
Sveikata
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
NK Bratstvo Gracanica
۳
۲
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید